Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Blondies s arašídovým máslem

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Jiné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lenkaf
promazaný korpus

PříspěvekZaslal: so listopad 05, 2011 8:16 pm    Předmět: Blondies s arašídovým máslem Citovat

Dneska jsem zkoušela, musela jsem zpracovat arašídové máslo, které jsem si ze zvědavosti koupila. A i můj manžel, který sladké prakticky nejí, si liboval, jak výborné to je. Je to něco jako brownies, hutné a těžké, jen s bílou čokoládou, proto blondies.

Blondies
125g hladké mouky
1 čaj. lžička prášku do pečiva
100g měkkého másla
150 g arašídového másla
175 g (hnědého) cukru
1 vejce
1 čaj. lžička vanilkového aroma
75 g nasekané bílé čokolády

Smícháme suché ingredience. Másla, vejce a aroma vyšleháme, přidáme suché věci a zašleháme. Pak zamícháme kousky čokolády. Pečeme v hranaté formě cca 20x20cm asi 25- 30 minut.
Pak necháme úplně vychladnout, do té doby je to šíleně křehké. Nakrájíme na čtverečky a mlsáme:)

(Já měla arašídové máslo české Bohemia asi za 50Kč z Globusu, s křupavými kousky, které byly slané- ve výsledku ale po soli ani památky, tak žádný strach, ba dokonce příště cukru uberu)

přeloženo odtud: http://uktv.co.uk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lenkaf
promazaný korpus

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 6:53 pm    Předmět: Citovat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Jiné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: