Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SILIGUM - Hmota na silikonové formičky

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
small.x
promazaný korpus

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 7:49 pm    Předmět: Citovat

no a teď jsem našla na ebay půl kila za 660 korun to je včetně poštovného

http://www.ebay.co.uk/itm/Silicone-Rubber-Putty-Mouldmaking-Cake-Decorating-500g-/120757589375?pt=Uk_Crafts_Cake_Decorating_MJ&hash=item1c1db6957f
lenkaf
promazaný korpus

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 2:08 pm    Předmět: Citovat

Holky, pomozte- mám kopyto miminko, ale nějak jsem to podělala. Za prvý to jde jakoby za roh, takže mi nešlo vyndat už ani kopyto, natož pak když jsem zkoušela měkkej Smartflex. Asi jsem dala moc velkou bakuli, protože to je vcelku tlaustý a tim pádem tvrdý a aby se dalo mluvit o snadném vyloupnutí, to neexistuje:( Jak se postupuje při obtiskávání miminka a pak i jak se mimčo dělá? Díky moc- večer bych ho měla dát na dort, ale asi nebude a to jsem se tak těšila a jásala, že mi kamarádka to kopyto obětavě udělala...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 2:23 pm    Předmět: Citovat

Lenko, tu formičku musíš po stranách roztáhnout ( prsty obou rukou proti sobě) a miminko vytlačit ven.....hmota se do formičky cpe postupně po kouskách a "pěchuje se " nějakou kosticí...potom to dej do mrazáku a až to bude úplně zmrzlé, tak to z formičky vyloupni...zmrzlé se to nezdeformuje, ale dej pozor, aby se neolámaly malé výstupky na miminku

líp to nějak neumím napsat Sad

jo a ještě tohle.....Siligum musíš na kopyto pěkně obalit a přitisknout do všech prohlubenin na kopytu

Naposledy upravil Milu dne pá říjen 07, 2011 2:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
lenkaf
promazaný korpus

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 2:29 pm    Předmět: Citovat

Díky moc, ten mrazák mě nenapadl! Jdu to prubnout, snad se to povede aspon trošku. A tu formičku m,usím udělat znovu- tak asi to udělam jen tence kolem toho kopyta, viď? Já vzala totiž válec a do toho to zatlačila, bylo to veký pomalu do dlaně. takže tolik siligumu v prčicích a právě to nepruží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 2:32 pm    Předmět: Citovat

no, zase moc tence ne, to by se trhalo při tom roztahování

...tak tu formičku uprav nůžkami jestli je to opravdu tak "tlusté"
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 9:21 am    Předmět: Citovat

video - práce se Siligumem
http://loskutak.nova.cz/clanek/hobby/vyroba-silikonovych-forem-pro-miniatury.html
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: