Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VARNA - hmota na potahování....H

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kavetka
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 9:43 am    Předmět: Citovat

Abecedo děkuju,fotku udělám a už jsem vypozorovala že ji musím dát na web a pak odkaz tak snad se mi to povede Laughing Já přesně nevím jak vypadá hladká varna a jiná ale řekla bych že je hlaďoučká takže zatím spokojenost Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 11:51 am    Předmět: Citovat

Kavetko, gratuluji ! Je vidět, že jsi opravdu šikovná a bereš to dortování za správný konec! Ať se i dál tak daří! Taky se těším na fotky a kdyby byl s jejich vkládáním nějaký problém, napiš mi telefon a zvládneme to spolu.
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 1:43 pm    Předmět: Citovat

Kavetko, gratuluju a jsem ráda, že jsi spokojená. Já si ji také vařívám a míchám si ji s RDI nebo marcipánem... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kavetka
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 2:17 pm    Předmět: Citovat

Tak já plánuju zkusit potáhnout dortík jen varnou a pak až uvidim jak se mi s ní pracuje tak i zkusím namíchat jaká bude změna.Je fakt že mě se strašně líbí ty bílé potahovky ale zase ten cenový rozdíl mě myslím přesvědčí!!! Laughing A i to že tyhle suroviny mám pořád doma a nemusím nikde objednávat a čekat až to přijde Mad .... prostě pohoda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kavetka
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ták... dortík potáhnutý, uplně super asi jsem těsto udělala trochu řidší (bála jsem se aby nepraskalo Smile ) a varna byla i krásně pružná Laughing trochu jsem obarvila tekutou bělobou White icing Colour od wiltonu a krásně bílá a na chuť žádná změna takže já už jinou hmotu NECHCI!!! Dokud nepřijde nějaký problém Laughing Laughing
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 6:34 pm    Předmět: Citovat

palec
muškatelka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: út březen 05, 2013 8:50 pm    Předmět: Citovat

Kavetko, já na varnu taky nedám dopustit, protože tady na ty profíky nemám a s varnou i nějaký ty chybičky zahladíš Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Strana 13 z 13

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: