Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prachové barvy - flekatění na vlhkém povrchu

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janka2109
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 11:03 pm    Předmět: Prachové barvy - flekatění na vlhkém povrchu Citovat

Chci se zeptat, nanášela jsem prachovou barvu Fractal (jen štětcem, bez alkoholu) na fondán smartflex a měla jsem na 2 místech trochu mokrý od vody. Snažila jsem se utřít zbytek cukru. Prachovka na tom místě nechytá, resp. je tam flek. Nevíte jestli zmizí přes noc, když se voda vypaří? Jak se toho zbavit?
A na bocích fondánu se mi dělají trhlinky malé, nejdou moc vyhladit. Neporadíte mi prosím někdo jak na ně? Ďekuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 7:58 am    Předmět: Citovat

Obávám se, že flek už nezmizí, jenom zesvětlí.
Trhlinky můžou vzniknout když je potahovka málo propracovaná před vyvalováním. K zahlazení by mohly pomoct lehce navlhčené dlaně.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: