Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Technika "patchwork cutters"

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petrinda
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

Hořím tady nedočkavostí, volala jsem mamče a světe div se, ale asi se nám jeden strojek válí někde hluboko zahrabaný Smile Tak snad zítra mi ho doveze. Jen nevím, jestli je to ten samý.
Dori nebeč, já toho taky haldu vyházela a teď si nadávám Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 8:20 pm    Předmět: Citovat

už 7.ledna som písala, aká je to super vec ,môžem ja za to, že ma neberiete vážne? Wink
Nech vám to slúži tak dobre ,ako mne ,inak ani nepamätám ,kedy sme na tom robili slíže /nudle/ Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JančaK
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: po březen 09, 2009 10:14 pm    Předmět: Citovat

Jste mě navnadily s tím strojkem na nudle. Konečně jsem se odhodlala ho zakoupit, bo pro něho mám už více využití ( FIMO, dortíkování a třeba dojde i na ty nudle). Ten strojek je jinak dost drahej a protože se mi nechtělo jet přes celé město na blint a nakonec zjistit, že to byla nějaká místní akce, tak jsem se rozhodla do té Hyperky zavolat a byl tak milý ochotný človíček, co mi slíbil, že mi ho schová pod pultík na informacích. Tak se těším.

Hlavně se mi bude hodit na pátek, budu vyrábět dortík s fotbalovou tématikou a objednala jsem si už nějaká ta udělátka abych nemusela improvizovat s obyčejnýma potravinovýma barvama.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: