Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Super obchůdek na Mimibazaru-zboží od firmy Wilton !!!

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
popelka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

Světluško,nestraš!Já pořád doufám,že to dobře dopadne a nakonec si u ní něco objednáme.Kdyby to šlo jí nějak pomoct.Ale to asi nejde.Proč jsou lidi tak zlí???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Džuli
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 10:21 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dám e-mail,který mě poslala Leonka a myslím že i dalším.
Přeji krásny den,
chtěla bych Vám oznámit a pišu všem co měli zájem o mé nabízené cukrářské pomůcky, že sem si nechávala zaslat pro svou potřebu,abych věděla jak to funguje a chci se podělit s tím,že si opravdu každý může u té firmy objednat mám tam domluvené že zasílají do čr a opravdu skvělí přístup stačí se tam zaregistrovat a mít povolené u banky platbu přes internet a rozhodně se Vám to vyplatí objednat tam vyjde to rozhodně levněji jak tady počítá se tam poštovné to se odvíjí od množství a pak se platí clo ja měla objednávku za 75,6 dolarů k tomu poštovné 31,75 dolaru a ve finiši jak vám dojde balíček domů poštou tak zaplatíte ja tedy zaplatila necelých 400kč clo. Pokud by jste si nevěděli rady se stránkami určitě Vám poradím.
Tak a tady je to nejdůležitější adresa: www.shopbakersnook.com
takže si můžete objednávat co budete chtít za ceny které se vyplatí a nemusíte to mít přes jinou osobu jako přeze mě ja si na tom nechtěla vydělat protože bych si na tom ani nevydělala ani korunu a tak mě nemůže alespoň nikdo s ničeho nařknout tak sem se rozhodla a myslím,že proč se nepodělit když sem na takovou stránku narazila. Mějte to ode mě jako dárek pod stromeček Smile
Přeji krásné svátky
Leona

ps: doba dodání je 14 dní a o balíčku vás informují přímo na netu kde se právě nachází fakt je to super vše dorazilo super bez chybičky dobře zabalené krásné věci od wiltona
Gorolka
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

I.s.- Tak to jsme dvě. Jsem na tom podobně jako ty. Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Benja1
těsto v míse

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 9:24 am    Předmět: Citovat

Já si taky objednávat nebudu. Spíš než s angličtinou bych si neporadila s tím vším kolotočem kolem - způsob platby poštovného, cla atd... A taky si myslím, že se to až tolik nevyplatí, pokud bych si toho neobjednala větší množství, což zas tolik do toho investovat nehodlám. Navíc jsem tam našla několik věcí, které mám od Malátkových a levněji.
Vyplatilo by se to tak, jak původně Leona zamýšlela - spojit se víc zájemců.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2
Strana 2 z 2

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: