Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

OBCHOD U RYBIČKY - dotazy a odpovědi

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 11:37 am    Předmět: OBCHOD U RYBIČKY - dotazy a odpovědi Citovat

tak ještě jednou...ať se daří!!

http://obchod.urybicky.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so září 26, 2009 1:07 pm    Předmět: Citovat

Tak sem s vašimi dotazy! Náměty a nápady co byste rády sehnaly, taky sem, vrámci svých možností zkusím zajistit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tygzik
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: út říjen 06, 2009 6:55 am    Předmět: Citovat

Dlouho sháním dětské formičky na puding za rozumnou cenu. Medvídky, kytičky... nikde nic. Tak kdyby bylo... Wink A taky se chci zeptat na možnost osobního odběru. Rodiče bydlí ve Zlíně a já k nim jezdím z Brna přes Fryšták...
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: čt říjen 08, 2009 12:32 am    Předmět: Citovat

Tygziku, zatím jsem natrefila na formičky na pudink z Asie a jednak jsem pri vyberu prvního sortimentu dala prednost jiným věcem, pak také dumám, zda ty plasty z východu, jestli jo nebo ne... No ale pořád mi leží v hlavě. A poohlédnu se i po nějakých blíže dostupných, máš pravdu, že moc velký výběr běžné není.
Moje máma má pár zvířátek z mého dětství a teď s nimi slaví úspěchy u mých dětí, vždy má navařený pudink, když tam jedeme.
A vyzvednutí osobně je možné, jen je třeba se předem domluvit na konkrétní čas.
Tygzik
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 4:23 pm    Předmět: Citovat

Vidím, že jsem v dobrých rukách, Rybičko! Jestli si ještě můžu vymýšlet, tak prosím plast z Asie nee! Wink Já jim po těch průšvizích s dětským mlékem atp. vůbec nevěřím. Jak vidím China, vracím a může to být třeba zlaté... To už si můžu rovnou koupit bábovky na písek a lít to do nich... Nevím proč jsem psala rozumnou cenu, když je nemůžu sehnat ani za tu nerozumnou... Laughing Děkuji moc!
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 12:51 am    Předmět: Citovat

rybičko, mám dotaz - nenarazila jsi při svém zkoumání trhu na nějaké větší balení mandlového aroma?...třeba 0,5 l a víc?...díky za odpověď
Zdenina
forma v troubě

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 7:42 am    Předmět: Citovat

Milu, já mám mandlové a rumové aroma od firmy AROCO s.r.o., je oboje dobré, chceš fotku?
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2009 7:55 am    Předmět: Citovat

Milu, já se po aromatech nepídila, tj. ani neptala. Někteří dodavaté ti do ruky nedají seznam výrobků jako Zeelandia, po všem se musím pídit podle hesla líná huba hotové neštěstí. Ani ta Zeelandia není žádná výhra - jakým způsobem vyřizují objednávky to je mazec - blbý je, že v době kdy to vozí je doma jen manžel, být doma včera já, tak je ženu, bo něčeho dovezou neúměrně víc a něco vůbec, nebo to nahradí něčím jiným.
Na aromata se zeptám - úplně náhodou jsem takhle narazila na italské prachové barvy, jen velikost balení je nešikovná. A cena - no musela bych to objednat jinde a pak by byla OK, tenhle dodavatel zrovna nechápu jak může s těma cenama být na trhu... Ale zrovna aromata možná mít budou.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: