Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fiala Praha

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grey
forma v troubě

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Já se tam již nějakou dobu chystám, ale pořád se k tomu nemůžu dokopat Smile
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:41 pm    Předmět: Fiala Praha Citovat

http://www.fialapraha.cz/

Když jsem tam byla poprvé, připadala jsem si jako Alenka v říši divů! Štěstí, že se mnou byla sestra a kamarádka, byla bych schopná tam koupit kdeco Laughing

Naposledy upravil Macicek dne čt říjen 11, 2007 8:14 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

grey, já jsem to nejdřív dost dlouho hledala .... čekala jsem, že to bude jakoby naproti Podbělohorské. Tam ale dole Renault (když jsem kolem procházela asi po čtvrté, tak nechápu, proč mi nějaké to autí nenabídli...). No a já se tradičně vydala opačným směrem, než Fiala nakonec byl! Embarassed Už jsem to chtěla vzdát, protože se mi zdálo, že jsem už moc daleko od křižovatky. A hle - vida ceduli jako kráva, mé srdce zaplesalo! A peněženka si povzdechla tušíc, co bude následovat...

EDIT: Ale perlička stejně přišla ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že obě věci, kvůli kterým jsem tam hlavně chtěla (gelovka černá a forma ve tvaru ryby) zrovna nemají, budou prý do 14ti dnů! blaznivy Vzhledem k tomu, že jsem v Praze čím dál méně často, jsem se tomu fakt jen zasmála!

Naposledy upravil Macicek dne čt říjen 11, 2007 8:20 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jana
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:18 am    Předmět: Citovat

nevíte jestli u Fialy prodávají i menší balení např. toho zdobení?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Benja1
těsto v míse

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Objednávaly jste si některá od Fialy zboží po internetu? Něco jsem objednala už před 14ti dny a zatím se nic neděje. Mate mě tam to, že na stránkách nemají typický internetový prodej "do košíku", ale jen po mailu, přičemž mi ani nepřišel potvrzující e-mail.
jana.do
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 10:35 am    Předmět: Citovat

Pro Janu : U Fialů prodávají sypání jen v kilovém balení.Byla jsem si tam pro něj.Barevný máček stál 120,-Bez DPH a stříbrné perličky cca 450,- bez DPH,menší balení jen v obchodech.
Benja1
těsto v míse

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Zásilka táců od firmy Fiala přišla, ale moc nadšená nejsem. Opravdu kvalitní jsou opět jen tácy od Wiltonu, ty jsou umělohmotné a pevné. Ostatní prezentované v nabídce jako umělohmotné, jsou tenké, při manipulaci se prolamují na všechny strany, zejména obdélníkový tác Alcas bílý a zlaté tácy Alcas - jsou tenké téměř jako umělohmotné tácky nebo kelímky.
fel
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 8:07 am    Předmět: Citovat

ja u nich objednala ted a taky spokojenost zadna - balik prisel ppl bez jakehokoli varovani, neposlou potvrzovaci email, neinformuji o postovnem a v baliku byla jen cast objednavky. Objednavala jsem dva tvary formem na semifreda a oni poslali jednu s vytlacovacem a vykrajovacem - na fakture jsou ale napsane dve formy Evil or Very Mad psala jsem jim email, ale zatim se neozvali zpatky, tak tam asi cinknu. Jsem zvedava, jak se s nima budu dohadovat Confused a to v pondeli volala zenska, jestli je v poradku, ze mam objednane jen formy bez prislusenstvi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fel
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: ne květen 09, 2010 6:15 pm    Předmět: Citovat

tak o stavu reklamace nevím pořád nic, jednou jsem volala, že na email nereagují, paní byla ochotná, prý všechno vyřešíme, po týdnu jsem volala znova, prý to řeší kolegové, mají se ozvat. Jejich přístupem a rychlostí teda nadšená nejsem, přes net už od nich neberu nic Evil or Very Mad máte někdo zkušenost, jak dlouho jsou schopní tohle řešit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Veroušek
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 7:16 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem si chtěla také něco objednat z internetu, ale když tady čtu ty Vaše příspěvky, tak mi zřejmě objednávku nejspíše všichni rozmluvíte, že? Confused
Sárinka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 7:25 pm    Předmět: Citovat

Veroušku, podle toho kde a co sháníš. Já zatím špatné zkušenosti nemám.
Veroušek
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

Sárinko, a objednávala jsi od Fialy nějaký větší balíček?
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

s Fialou mám zkušenosti dobré
Sárinka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: st červen 16, 2010 8:27 pm    Předmět: Citovat

Nene, já zatím nakupovala jen u Malátků a p. Filipa, jinak na srazíkách. A dobré!!!
Veroušek
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nevíte, zda-li se u Fialy v Praze dá platit kartou?
fel
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Veroušku Malátkovi a p. Suková z cukrar-shopu přes internet super, s Fialou byla reklamace na dlouhé lokty Smile ale jinak z prodejny vše v pohodě. Kartou nevím, já nakupovala v Brně za hotové.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: