Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

upozorneni na email nefunguje

Jdi na stránku
1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Chyby
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lidunka25
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 4:11 pm    Předmět: upozorneni na email nefunguje Citovat

Macicku prosim pekne, me nefunguje "zaslat upozorneni na email" kdyz je nejaky novy prispevek tam kde jsem prispivala. V profilu to nastavene mam.
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Lidu, tak to je záhada. Upozornění na Soukromou zprávu funguje, to vím. Upozornění na nové příspěvky já nevyu?ívám (kolik mailů by mi chodilo??!), tak se na to podívám později večer, v čem je zakopán pes Wink
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

Lidu, jen chci napsat, ?e u? vím, kde je problém. A přiznat se, ?e nevím, co s tím. Ale proto?e nejsem chlap, a nestydím se zeptat na cestu, tak se poptám u zku?eněj?ích a snad to brzy doře?ím! Wink
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

Prosím kohokoli, kdo má stejný problém, aby mi napsal přes Soukromou zprávu! Napřed si ale ve schránce zkontrolujte spam ko?, je mo?né, ?e maily končí tam.

Lidu, ale Ty i já máme maila na centrumu a já to teď zkontrolovala, a ani ve spam ko?i nic nemám.

PS Prosím, napi?tě sem teď někdo něco! Třeba po?lete jen smajlíka, dík.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

čau
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

nesmele bych se chtela zeptat, zda uz se vi, prc to nefunguje, to zasilani na mail... bez toho si neumim predstavit ani living a tady mi to tim padem stale pripada ponekud chaoticke sledovat, kde mam co rozecteno a pokracovat kde jsem skoncila. Ja si nechci moc stezovat, vytrvam, to je jasne, jen je to trochu zdlouhave trefovat se do rozecteneho vlakna na spravne misto...

soucasne mam navrh... vsimla jsem si, ze u jednotlivych vlaken vlevo jsou ikonky, jakoby listecek - bily nebo oranzovy, podle toho jestli je tam novy prispevek nebo ne. Jenze ono se to barvi bud podle nejakeho casu, jako jen u prispevku co jsou X-hodin stare... anebo od posledni navstevy. no a protoze pri jedne navsteve proste nestihnu precist vsechny nove, oranzove prispevky, priste uz jsou oranzove zas nejake jine a chaos mi tady panuje porad... neslo by, aby se "odbarvily" z oranzove na bilou opravdu jen ty prispevky, ktere jsem si zobrazila? To by bylo faaaajn... proste podobne jako na liv.

Hlavne si prosim nemyslete, ze chci prudit. Upozorneni na SZ mi funguje, spam jsem kontrolovala a i jsem zmenila adresu v profilu, abych si overila, ze chyba neni na me strane...

Ja bych to ttady potrebovala cele procist a byt v obraze, ale pokud mozno co nejefektivneji.. Moc dekuji za pochopeni.

rybicka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

No, věc se má asi tak - plus mínus tu?ím, kde je problém, ale v oblasti PHP jsem začátečník, tak se do toho sama rozhodně hrabat nechci. Raději bych, kdyby mi někdo poradil. Tento problém evidentně mělo ji? více fór. Ale zatím jsem se nesetkala s odezvou, ?e by mi někdo tedy poradil, jak to vyře?it. Nejspí? bude ře?ení přejít na placený hosting, k čemu? se ale zatím rozhodně nechystám. Sad Sranda je, ?e na podpoře serveru ic.cz jsem se dozvěděla, ?e bude chyba v phpBB, a na podpoře phpBB jsem se dozvěděla, ?e je chyba na hostingu!

Holky, já vám rozumím, neberu to jako prudění, spí? jako konstruktivní kritiku. Ale musím konstatovat, ?e prozatím jsem vyčerpala svoje znalosti. Sad Tak dr?te palce, a? se mi ozve nějaká dobrotivá du?e, která měla stejný problém, a podařilo se ho vyře?it.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martink
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Tak to vim na sto procent, chyba je na IC, hned ti reknu proc.
Jak asi vsichni pozorujete ze ta rychlost je tu silena, proc?
No protoze phpbb posila meil prez cb, coz je format prez ktery se posila spam, a jak je na IC zname, neumi to osefovat jinak, tak to proste zablokuji.

Takze znova PLACENý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 5:53 pm    Předmět: Citovat

Tak co? Už to funguje???
martink
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

ne, a nebude, Macku Twisted Evil placený hosting, IC je na dve veci, a uz to neres, ja ti s tim prechodem pomohu, takze placeny Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

Marťo, ale my už přešli Wink Právě proto se ptám

Jé, tak mně to funguje! Hurá!
martink
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

ty vado , fakt ze jo, no dobry, doufam ze biz4world, bude dobry, jejda super ses dobra, vidim prvni zenu ktera to dokazala sama, SUPPER, upozorneni na prispevky maka Embarassed
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

nic ve zlém.... ale teď jsem se docela pobavila... Macičku, Ty jsi asi fakt dobrá... já tomu tak nerozumím, ale ten údiv Martina !!!!
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

Když se chce, všechno jde. Já jsem člověk, který pokud nevyčerpá veškeré své znalosti, tak zbytečně neotravuje. Neříkám, že ten přesun byl bůhvíjaká brnkačka, ale tak zvládla jsem to. Každopádně mi Marťas solidně pomasíroval ego vytlem
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

palec
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 6:18 pm    Předmět: Citovat

Macicku, upozorneni na mail mi sice funguje, ale kdyz kliknu na odkaz, na strance se mi objevi tato informace:

"Téma nebo příspěvek který požadujete nebyl nalezen."

Stalo se to zatim u techto temat:

"Prvotiny" v 18:19
na tento odkaz v mailu: http://www.cakes.cz/viewtopic.php?p=2878#2878

"DĚTSKÉ DORTY - PRO HOLKY" v 17:33
http://www.cakes.cz/viewtopic.php?p=2880#2880

Jinak dobroš palec
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 9:07 pm    Předmět: Citovat

Macicku, vcera v noci mel server vypadek, nebo predevcirem? Uz nevim, spis vcera a mam pocit, ze od te doby mi neprisla zadna zprava o novem prispevku na mail, posledni prisla 27.9. v 0:55h.
Dnes jsem to zkoumala a nove prispevky opravdu byly, ne ze by vsichni pekli a neprispivali...
Tak si rikam, ze to treba nevis, ale spis to vis, ze?
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

O tom vypadku serveru vim, ale o tom, ze by nemelo fungovat upozornovani na mail uz ne. Dik, mrknu na to.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Handulka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

prosím o radu jak a co udělat aby se mi pod příspěvkem zobrazil můj mejl,pro případ,že bych se potřebovala bystře domluvit s některou z vás.
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 8:23 pm    Předmět: Citovat

Pro komunikaci mezi uživateli je možné využít i tzv. Soukromé zprávy (najdeš je na stránce úplně nahoře). Soukromou zprávu konkrétnímu uživateli pošleš jedoduše tak, že klikneš na kolonku "SZ" u příspěvku daného uživatele (dole pod jeho příspěvkem)

Pokud chceš, aby se u Tvých příspěvků zobrazovala podobná kolonka s odkazem na Tvůj e-mail, je třeba to nastavit v uživatelském profilu. Opět zcela nahoře na stránce najdeš pod nadpisem fóra odkaz "Profil" - tam si můžeš změnit své nastavení. Takže například ten mail musíš mít zaškrtnute "ANO" u "Vždy zobrazovat mou e-mailovou adresu:"

Nebo je možné dát si e-mail jako podpis a při posílání příspěvků se rozhodnout, zda tam ten podpis chceš mít nebo ne - u jednotlivých příspěvků zvlášť. Standartně je nastaveno, že podpis se automaticky odesílá s každým Tvým příspěvkem. Podpis se také mění v Profilu.

Snad je to srozumitelné, kdyby ne, zkusím to přepsat ještě jinak Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Chyby Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku
1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: