Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

hrušková nádivka

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Jiné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
WERA
těsto v míse

PříspěvekZaslal: út říjen 09, 2007 7:49 pm    Předmět: hrušková nádivka Citovat

Tak včera jsem pekla a zavařovala hrušky.Třeba se vám bude hodit

HRUŠKOVÁ NÁDIVKA

Hrušky jsem dobře umyla.Rozřezala na čtvrtky a odstranila jadřince.Pak jsem je rozložila na plech a při 180°C jsem je pekla dokud nebyly opravdu měkké.Podlévat se nemusí-pustí šťávu,jen je třeba je občas při pečení promíchat.Pak jsem je nechala trochu vychladit a na masovém mlýnku pomlela.Pomleté hrušky naplnila do sklenic(O,7l)a zavařila.
Včera jsem je tak zavařovala podruhé,ale jsou fakt vynikající třeba na frgály.Když potřebuju už přidám jen badyán a natřu na koláče.Sice je to pracnější s tím zavařováním,ale pak nachystané když peču buchty a je to fakt dobrota!!! souhlas
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Jiné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: