Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kolik druhů pečete?

Jdi na stránku
1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Vánoce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
čtyřlístek
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 6:30 pm    Předmět: Kolik druhů pečete? Citovat

Zajímalo by mě,kolik druhů pečete.
A jestli podle toho,co mají u vás doma rádi,(to bych dělala jen brambůrky a mléčné kuličky) nebo aby bylo od každýho druhu?(linec.,ořech.,kakaový.,...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gorolka
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, peču aspoň 15 druhů cukroví a z nepečeného rumové kuličky a malinkatý kokosový kmeny. Každý doma máme rádi něco jiného. Taky peču na objednávku a zákazníci si potrpí na rozmanitost chutí. Tak se už na to šílenství těším, i když si budu nakonec zase nadávat,jestli to mám zapotřebí. Embarassed Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mufik
forma v troubě

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 7:25 am    Předmět: Citovat

Já si nadávam už teď. Ukončila jsem obědnávky a budu letos péct pro lidi 65kg takže tak 70kg aby zůstalo něco pro nás. Peču 12 druhů každý má rád něco jiného a kdyby to bylo jenom na nás doma tak bych pekla jenom linecké s marmeládou pro manžela a vanilkové rohlíčky pro mě a děti. Už teď se těšim až to budu mít hotové.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eichlerka
těsto v míse

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

ahoj, já jsem šílenec, peču tak 30 druhů. Mám asi tak 15 druhů osvědčených, většinou po babičce nebo tetě ze Strakonic a pak projdu časáky a už je to na 30, ale i s nepečenými Laughing . Většinou se uchytí tak dva nové, někdy nic. Ale mě to strašně baví, takže letos to nevidím jinak palec
čtyřlístek
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

To jsem ráda,že nejsem sama,kdo tolik peče. Very Happy
Dávám si vždycky závazek na 15 druhů,ale vždycky sa dostanu přez 20,ale i s nepečeným,některý dělám z víc dávek-napakuju krabice dcerám do Prahy.
Vychází mě to asi tak na 20 kg.Manžel vždycky šílí do běla Wink
Benja1
těsto v míse

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

Každý rok se dostávám zhruba na 25 druhů. Pokaždé si ale říkám, že jich tolik dělat nebudu, ale tak nějak to pak vyplyne ze situace - chci vyzkoušet ještě to, pak tamto...
Letos jsem se zařekla, že udělám opravdu jen pár druhů - ty nejoblíbenější a konec. Chtěla bych si vyšetřit čas na vánoční dorty.
Džuli
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 8:50 am    Předmět: Citovat

Tak u nás je to podobný,peču cukroví i na zakázku,vloni to bylo 27 druhů.Vždycky si říkám že jen do 20 a pak to začne tenhle by mohl být dobrý a ten taky,však to znáte vytlem
jana.do
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 9:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj holky,tak jsem na tom velmi podobně.peču asi 28 druhů a letos se mi nashromáždilo přes 90 kg pro známé a kamarádky.Ještě tam mám ale na listopad 7 dortíků,jsou to ale jen ovocné,žádné marcipánové jako děláte Vy.Manžel trošku šílí,ale já se těším.
Simča S.
těsto v míse

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

Děláme cca 20 druhů - máme stálice (tak 15) a každý rok zkusím něco nového. Jelikož nám klasika (vanilkové rohlíčky a pracny) zůstávaly ležet na míse, tak je už asi 5 let neděláme. Na to, aby to žrali psi je to trochu drahý špás..... Peču jen pro nás a rodinu, takže vaše kila mně děsí... V rodině (rodiče a rodiny sourozenců) to máme tak, že každý napeče "to svoje" a pak si nabalíme krabičky na ochutnání a tím máme na stole i 50 druhů... Také se moc těším a malá mi ráda pomáhá....
popelka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so listopad 03, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Já peču tak 20-25 druhů.Jsem blázen,já vím.Ale u nás se to všechno sní.Letí u nás jen krémové.Takže,až zdraží máslo,nevím,jak to budeme dělat.Ale sednu si(jako Vlaďka)a projedu receptya vybírám.Baví mě to.Začnu tak po mém svátku.(25)a mám to do vánoc tak akorát.
janavevi
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 8:42 am    Předmět: Citovat

Popelko, takových bláznů je nás víc, minimálně o jednoho a to jsem já vytlem , taky peču přibližně tolik druhů co ty, a to hlavně pro známé a kámošky, já to nejím a syn jenom občas uzobne...... s máslem si starosti nedělám, peču z hery a i do krémů dávám heru, dělám to tak už léta a ještě si nikdo nestěžoval, naopak nějak se mi rozrůstají nepečící kámošky shock, takže letos budu muset začít péct už v listopadu, ale děsně se těším nazhaveny , sice při pečení a zdobení příšerně nadávám,že jsem cvok, ale nevzdala bych se toho, docela se u toho odreaguju radost
popelka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:15 am    Předmět: Citovat

Janavevi-to jsme na tom úplně stejně.Taky se nemůžu dočkat a pak u toho nadávám.Ale na rozdíl od tebe(čož tě obdivuji)já bych mohla sladké na kila.A na vánoce,hrnek kávy,kopec cukroví a v televizi pohádka,tak mi ke štěstí nechybi už nic.Na to se těším snad nejvíc.
ivana
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Děvčata já pekla vždycky jenom ty nejžádanější druhy /asi 10 /, ale jak mě teď chytla na stará kolena ta video kuchařka co dělám, tak peču jako o život a i v létě to u nás voní jako o Vánocích.
Někdy si zapomenu zapnout kameru a tak tu dobrotu musím upéct znovu. Doma ale s chutí konzumují vše co vytvořím
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ildig
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 12:59 pm    Předmět: Citovat

Já měla před svátky vždy nejvíc práce a k pečení jsem se dostala někdy až na štědrý den...a doháněla to mezi svátkama. Letos jsem změnila zaměstnání a péct jsem začala už včera - lineckýma - s máslem! U nás se peklo vždy jen s herou, a rozdíl je obrovský!! Z dvojité dávky zbyl malý talířek. A čokoládoavý dort v lednici zůstal v zapomění. Takže si to dneska zopakuju...a snad se časem dostanu i k dalším druhům. testo
jarka.z
těsto v míse

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 6:12 am    Předmět: Citovat

Rolling Eyes Ja peču tak kolem 15-18 druhů a tak kolem 15kg i pro své známé a před tím tak 10-12kg perníčků,svíčnů apod.Jarka :
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 2:03 pm    Předmět: Citovat

Ahojky,tak letos 26 druhů a 130 kilo Very Happy
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

světluškaaš napsal:
Ahojky,tak letos 26 druhů a 130 kilo Very Happy
do běla tak to by mě mrsklo. Jana
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 4:55 pm    Předmět: Citovat

Svetluškaaš, prosím vymenuj , ja tuším toľko ani nepoznám , možno inšpiruješ a dopečiem niečo k mojej základni
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 5:30 pm    Předmět: Citovat

Tak jo 1.) Vanikové rohlíčky 2.)Pracny 3.)Linecké kytičky 4.)Duté rohlíčky 5.)Vaflové srdíčka a podkovičky s meruňk. marmeládou 6.) vaflové s ořechovou nápní 7.)Ořechy plněné 8.)Trubičky 9.)Rohlíčky s formiček plněné van.krémem 10.)Nugátová kolečka 11.)kokosky 12.)Valašský měsíček 13.)Kávové vějířky 14.)linecké třené světlé 15.) linecké třené tmavé 16.)Strojkové kokosové tyčinky 17.)Myší uši 18.)Brabantské dortíčky 19.)Vosí hnízda 20.)kokosový kmen 21.)Ořechové věnečky 22.)Košíčky višňové 23.) košíčky ořechové 24.) pařížské rohlíčky 25.) mandlové kytičky 26.) rumové kuličky s višní v alkoholu.
Když jsem si spočítala,že na těch 130 kilo potřebuju od každého druhu 5 kilo tak se mi zase nezdálo tak hrozný.Zatím to zvládám a z velký části mám už upečený polotovary v plechovkách na půdě ještě budu péct příští týden a od začátku prosince budu jen plnit a zdobit.
Jo a to ještě mezi tím musím udělat perníčky dceři do školy na mikuláše.Very Happy
forma v troubě

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 8:53 pm    Předmět: Citovat

Tak já při tech číslech doslova padám... do běla shock
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Vánoce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku
1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: