Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

GEL.... na ovocné dorty a pod.- nabídka, zkušenosti atd. H

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 2:29 am    Předmět: GEL.... na ovocné dorty a pod.- nabídka, zkušenosti atd. H Citovat

Tak jsem konečně získala ceník výrobků té firmy, co mi dodává vanilmix a můžu vám napsat něco o gelu.

název výrobku - Paletta Goldjel
balení - 6 kg kbelík
cena za 1 kg - 80 Kč
trvanlivost - 12 měsíců
používá se za studena... nijak se neředí
vlastnosti - dodává lesk, brání vysychání, nenechává lepivý povrch,rychle tuhne, dá se krájet i po zmrazení, na povrch dortů a ovoce se natírá.

Jsem ochotna gel objednat, ale za předpokladu, že se najde tolik zájemců, abych mohla rozeslat 5 kg / 1kg si nechám/. Myslím si, že by se dalo poslat po 0,5 kg ve skleničce... tzn., že zájemců by mělo být 10, nebo méně, když někdo bude chtít víc než to půlkilo.

Takže je to na vás.
Případný zájem napište současně zde i na mail / v mailu uveďte i nick!!!!/

Naposledy upravil Milu dne ne červen 15, 2008 8:09 pm, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 1:40 am    Předmět: Citovat

tak holky, gel bude, protože se vás, které máte zájem, sešlo už na dva kyblíky .... všem jsem v mailu napsala, že objednám na čtvrtek... teď jsem si ale uvědomila, že ve čtvrtek bude 1.5. tzn. svátek... takže až to bude, tak to bude, teď nevím přesně, kdy mi to dovezou.

Objednávky mi pište na mail!!!!!.... potřebuji vaše mailové adresy.... můj mail je pod každým mým příspěvkem... a uvádějte i svůj nick!!!!... díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

Tak gel je připravený na cestu k vám... zítra dávám na poštu.

SLOŽENÍ GELU

glukózový sirup, cukr, voda, želírující látka E440, E450, kyselina E330, konzervant E202

SKLADOVÁNÍ

do 8 °C

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST

této zásilky - do 12/2008

Mám už další objednávky, ale zatím to není 6 kg.... tak kdo má dále zájem, tak pište na mail !!!!!... pište i nick!!!
adoniska
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Milu napsal:
Tak gel je připravený na cestu k vám... zítra dávám na poštu.

SLOŽENÍ GELU

glukózový sirup, cukr, voda, želírující látka E440, E450, kyselina E330, konzervant E202

SKLADOVÁNÍ

do 8 °C

MINIMÁLNÍ TRVANLIVOST

této zásilky - do 12/2008

Mám už další objednávky, ale zatím to není 6 kg.... tak kdo má dále zájem, tak pište na mail !!!!!... pište i nick!!!

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na ten gel,docela mě to zaujalo.Ráda peču,a hlavně v létě ovocné řezy s želatinou.Kde se dočtu o tom Vašem gelu více,jak se s ním zachází?Děkuji předem za odpovědi. stesticko stesticko
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 8:24 pm    Předmět: Citovat

adoniska - vše, co o gelu vím, je napsáno v tomto tématu.... nevím, co by Tě ještě zajímalo.... myslím, že je uvedeno vše podstatné.... jak to myslíš - jak se s ním zachází... trošku upřesni...díky,Milu
adoniska
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 8:43 pm    Předmět: Citovat

Jééé děkuji za tak rychlou odpověď.Ale asi jsem nějaká dutá.Ten gel je jako už hotový,nemusí se vařit,rovnou se použije na dorty?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 10:07 pm    Předmět: Citovat

adoniska - no jasan!!... tak jak je ho natřeš třeba štětcem na ovoce a hotovo Very Happy
adoniska
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 7:32 am    Předmět: Citovat

Milu napsal:
adoniska - no jasan!!... tak jak je ho natřeš třeba štětcem na ovoce a hotovo Very Happy

A prosim tě,můžu si ho ještě u Tebe objednat,nebo už není?????? kytka
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 7:47 am    Předmět: Citovat

napiš mi na mail kolik toho chceš + adresu + nick
hespa
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všechny pekařky, dortářky. Very Happy
Prosím, už jste některá s tím gelem pracovala? Dnes jsem ho vytáhla poprvé a jsem nejistá, jak s tím pojednat. Doufám, že se podaří, pak poreferuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

hespa - normálka jsem ho štětcem natřela na ovoce... trochu pak jakoby na povrchu "zavadne", nelepí, zůstává krásně lesklý, ovoce je stále jak čerstvé.
Není v tom žádná věda, neboj se toho.

.. a vítám Tě na cakes!! kytka
skaja
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 8:49 pm    Předmět: Citovat

Ahoj holky,

mám další využití milugelu,kromě toho,že s ním dělám rosu na růžích-viz mé stránky
-vyzkoušela jsem co by udělal ve větším množství v kombinaci s WI

Použila jsem vytvrdlou mističku z WI,původně připravenou k jinému účelu, ale nepoužitou.
Do mističky jsem dala asi dvě pol.lžíce modrou gelovkou obarveného milugelu a do připraveného jezírka naskládala již dříve vyrobené dekorace z WI a MMF.

asi po třech dnech jsem vyfotila znovu,gel jakoby na povrch zavadl,uvnitř zůstal tekutý ,ozdoby se ani nehnuly,ani ty tenké lístečky se nerozpustily.

Asi po týdnu začala mistička i dekorace mírně měknout a ztrácet tvar,ale nevím zda to způsobil ten gel,spíš si myslím,že to bylo tou ohromnou vzdušnou vlhkostí,která nás tou dobou sužovala,protože mi měkly a měnily tvar i ostatní ozdoby volně ponechané tou dobou v kuchyni.

Možná,že tento můj pokus pomůže někomu při výrobě dortů s jezírkem,bazénem či jinou vodou.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Jani, to je zatím jediný postup a materiál na jezírko, který nečiní žádné problémy s potahovkou....a není to vůbec pracné...jsi génius...díky!
skaja
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 4:44 pm    Předmět: Citovat

Milu-díky,ale ještě by to chtělo vyzkoušet,co to udělá s nevytvrdlým WI přímo na dortu.
Snad kdyby se tam nedávala velká vrstva gelu a spíš se to jen tak potřelo pro efekt,tak si myslím,že by to fungovat mohlo.
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 6:53 pm    Předmět: Citovat

Skaji jsi moje můza...ještě jsem ti nestihla ani napsat jak se mi daří tvůj korpusík Wink a jak děkuji...(mmch má úplně stejné ingredience+váhu jak ten od Katky co jsem dělala do teď..jen se míchá v hromadě Wink ) a ty sem sypeš nápady jeden za druhým....ten gel na nevytvrdlém RDI vyzkouším zítra a o víkendu podám raport co to udělalo...móóóóc se mi to líbí Wink
děkuju
lendulaa
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 7:01 pm    Předmět: Citovat

skaji teda ty jsi šikulka , fakt super nápad , taky chci dělat bazén
a vypadá to moc hezky palec palec

Lendulaa
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

Skaja - bezva nápad,určitě vyzkouším
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: