Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chyby, hlášky Errors apod.

Jdi na stránku
1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Chyby
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:02 pm    Předmět: Chyby, hlášky Errors apod. Citovat

Dostala jsem echo od Milu, že v noci na dnešek fórum nějak zlobilo.

Teď je to evidentně už v pohodě. Já takhle zpětně nezjistím, co to bylo. Ale chci vám napsat, že pokud by se opět objevily nějaké chybové hlášky, tak pište přímo mně. (admin@cakes.cz) Klidně pište i na ICQ, bývam velmi snadno zastižitelná, zatím.

Milu jakožto moderátor má na starosti obsahovou stránku fóra.

A za případné problémy spojené s již zmiňovanou nefunkčností fóra dnes v noci, se zpětně omlouvám. Mrzí mě, když se něco pokazí. Naštěstí už to nebývá tak často jako ze začátku.

Přeji všem hezký zbytek dne a mnoho radosti u pečení!
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 2:21 pm    Předmět: Citovat

Nuže dnes na několik dní odjíždím. Zatím nemám naplánovaný den návratu. Takže na ICQ nebudu, ale na mailu určitě ano, kdyby něco. Doufám, že nic. Very Happy

Přeji všem hezký víkend!
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 5:06 pm    Předmět: Citovat

Maci, přeji jen samé krásné a příjemné dny! Pak se ozvi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Poslušně hlásím, jsem zpět! Bouchněte šampáňo! Wink pusa
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

BUM!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:31 am    Předmět: Citovat

smutny já nemám skleničku klanim se ...tak připíjím popijeme
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 7:56 pm    Předmět: Citovat

mě se nechtějí otevřít fotky...? když si najedu a dortíky pro ženy - ale i nekde jinde, nějaké dorty se zobrazí,ale hodně fotek se mi nezobrazí - mám tam malé rámečky, ať čekám jak dlouho chci, nechtějí se mi ukázat...
strana 2 (částečně) a celá strana 3
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 8:45 pm    Předmět: Citovat

Soptíku, to jsou fotky, které sem byly dány přes Hostuj....to ale nějak skončilo a ty fotky se ztratily....musí je sem dát znova ty holky, kterým ty dorty patří

Naposledy upravil Milu dne so srpen 09, 2008 8:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Aha - tak to jo - díky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 11:24 am    Předmět: Citovat

tohle se mi někdy ukáže, když odešlu příspěvěk....ale příspěvek se umístí v pořádku

Všeobecná chyba

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

O problému vím, spadl databázový server, proto to blbne. Opravím to, až bude server OK, protože ještě pořád má nějaké výpadky. Macicek
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt listopad 13, 2008 10:46 am    Předmět: Citovat

Niečo sa deje ,napísala som príspevok a použila smajlošov ,vo výsledku mi poprekrývali text, neva tak som ich zmazla ,
chcela som kuknuť rady a nápady WHITE ICING a odmietlo ma to pustiť na 7 stranu len na 5 a odtiaľ som sa preklikla na 7,
celé fórum sa mi zobrazuje na obrazovke moc veľké ,nevidím celé ,musím posúvať spodnú lištu aby som vedela prečítať príspevok ,už som skúšala všeliako poprestavovať no nič sa mi nepodarilo, dá sa s tým žiť ,len chcem aby ste o tom vedeli.
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 2:04 am    Předmět: Citovat

Miruš, z důvodu práce čtu až nyní. Na fórum lezu i doma i v práci a na obou místech se mi zobrazuje normálně. Takže bych to tipla na nějaké špatné nastavení prohlížeče. Kdyžtak mi napiš přes SZ, zda Tě to ještě stále zlobí. Pokusím se Ti pomoct Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 7:09 pm    Předmět: Citovat

Nie ,netreba to som len informovala o vtedy momentálnom stave fóra ,vtedy to trvalo celý deń ale už sa to vrátilo do normálu, stáva sa to občas ,ale nie na tak dlho ,aj tak ďakujem
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: st únor 25, 2009 2:51 pm    Předmět: Citovat

Předesílám, že o víkendu může docházet k problémům se zasíláním upozornění mailem. Ať už na nové odpovědi v tématech, tak i na soukromé zprávy. Může se stát, že maily jen budou doručeny se zpožděním (netuším, jak velkým).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 7:48 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se za dnešní podvečerní výpadek - moje chyba! Wink Snad mi to odpustíte...
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2009 11:08 am    Předmět: Citovat

V několika budoucích dnech (týdnech) je možné, že v noci bude poněkud zpožděné upozorňování mailem ... tj. že e-mail přijde výrazně později, než je běžné. (např. upozornění na nové příspěvky, na soukromé zprávy)

Dále v noci v pátek 1.5. se může stát, že celé stránky budou cca na 10 minut nefunkční. Doufám, že tato nutná omezení snad ani nezaznamenáte a pokud ano, budete mít pochopení...

Macicek
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 8:51 am    Předmět: Citovat

Tak pokud jde o fotky Beru u výroby čokoozdob, tak jsem to teď prověřovala a Milu má naprostou pravdu - není to chyba cakes ani omylem. Vypadá to, že ty fotky na rajčeti už nejsou - hází to chybu, že požadovaná adresa nebyla nalezena. Je možné, že Beru si dělala pořádek na rajčeti, ne?
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 5:20 pm    Předmět: Citovat

Maci ,tak sa spýtam ,jak je možné ,že moje fotky zostávajú a nie sú nikde na nete zavesené ,iba u vás? Je to spôsobom vloženia ,alebo čím ,žeby sme to spravili,lebo Beru poradili.
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

Miruš napsal:
Maci ,tak sa spýtam ,jak je možné ,že moje fotky zostávajú a nie sú nikde na nete zavesené ,iba u vás? Je to spôsobom vloženia ,alebo čím ,žeby sme to spravili,lebo Beru poradili.

Miruš, moc nerozumím, jak to myslíš.

Každopádně je jasné, že pokud někdo vloží odkaz na fotku, potom tu fotku ale přesune na rajčeti (popřípadě jiném webu), tak ta fotka už nemá svou původní adresu a tudíž se prostě nezobrazí. Byť na vašem webíku stále fotka je.

EDIT Ještě mě napadlo, že by to i mohlo být způsobené tím, pokud by přímo na rajčeti přesunovali soubory na jiné servery. Zdá se mi to málo pravděpodobné, ale jiná možnost už mě nenapadá. V případě, že tedy např. Beru na rajčeti sama nic neměnila.
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 3:49 pm    Předmět: Citovat

jj, pochopila Wink

No, tak to jsou na rajčeti docela hodní, že dali vědět, že? No, nezbývá, než aby si každý v rámci možností a času překontroloval vložené fotky. Docela pakárna, uznávám.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Chyby Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku
1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: