Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pasta Dama v Praze?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
viktorka11
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 8:12 pm    Předmět: Pasta Dama v Praze? Citovat

ahoj vite nekdo jestli se da v Praze nekde koupit pasta Dama? Vim, ze se da objednat u Malatku... ale bylo by fain ji mit po ruce Smile
Kdyz tak predem dik za tip!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esko
forma v troubě

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 8:37 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že firma Almeco, by měla mít asi pobočku v Praze. Zkus pohledat na netu.
Tak jsem to našla
http://www.cokolady.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lendulaa
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

Jo jo almeco ji má
Pasta dama (bílá potahovací hmota 5kg v kyblíku
a pasta dama dekor taky 5kg a stojí kolem 99kč/kg ale asi to je bez DPH
a sídlí v Úvalech
Mám doma jejich ceník - múžu vzít na sraz jestli by jste se chtěli kouknout.
Doatala jsem i vzorek pasta mandorla tak ji vezmu na srazík .

Lendulaa
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Esko
forma v troubě

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 9:56 pm    Předmět: Citovat

lendulaa - jesli můžeš donést ukázat vzorek té pasty mandorly byla bych ráda, já měla pastu dama a tak bych to chtěla porovnat. Díky
viktorka11
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

tak to dik moc. Zitra tam volam. Taky uz se mi nechce moc delat falesny marcipan. Osoupalo mi to pekarnu a kdyz to clovek uplne nevychyta, tak to taky neni vzdy uplne tak super. Navic si nemuzu pomoct, mam pocit, ze ruzne barvicky stejnemu marcipanu obcas dodavaji trochu jine vlastnosti. Mozna se mi to jen zda, nevim.
Co se pasty Dama dekor tyce, podle toho co rikala pani Malatkova, tak je to vlastne vylepsena Pasta Dama.
Ted jsem koukala, ze u Fialu v 10kg baleni vyjde K2 na cca 125kc, coz neni zas takova hruza a jelikoz mne nechutna ani jedna z potahovek, jde mi spis o vzhled... uvidime.
Na kazdy pad jeste jednou dik a uzijte si to na srazu, budu se tesit na foto reportaze....
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Potvrzuji jiz recene, Pasta Dama Decor by mela byt lepsi nez ta puvodni, ta je obcas hodne ridka a musi se zahustovat. Ta Decor by mela byt pevnejsi uz v kybliku, chci ji koupit, ale zrovna kdyz mi ji nabizeli, mela jsem doma nacaty novy kyblik, takze si ji koupim priste.
Nazor na tu mandorlu by mne zajimal, zhodnotte na srazu a pak sem pisnete, diky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
viktorka11
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 12:13 am    Předmět: Citovat

Cau holky. Stestim bez sebe jsem byla, kdyz mi dorazil kbelik pasty damy a pasty damy dekor. Ovsem uz mene stastna jsem byla u potahovani. Dekorka je fakt dobra i na modelovani, ac mekka drzi. Ale na potahovani, je to proste ridke. Jakmile se to vyvali tak skoro konec. Tak spatne mi snad nesel ani uplne prvni dort, ale mozna je to rukama. Ale musim rict, ze korpus potahly dekorkou je po vytahnuti z lednice jak samet, fakt hezke. Do regularni pasty damy jsem dala cukr, protoze se mi zdala ridka a je videt rozdil. Delala jsem dvoupatrovy a horni je z dekoru a je to takove popraskane, vubec ne tak hezke a hebke jako ten spodni. Nastesti to je jen do prace a holt to asi chce zkouset a vychytat. Jinak si myslim, ze super cena. Dovezli mi to pod nos a zaplatila jsem za 10kg tusim necelych 1200kc. Mate nekdo porovnani pasty damy, white icingu a K2? A jak je to s tou mandorlou?? Dik a dobrou noc. Sarka
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 6:26 am    Předmět: Citovat

Viktorko, Pasta dama Decor ti to urcite nedelala. Ridka je nekdy ta puvodni pasta dama a staci do ni fest zapracovat skrob. Anebo otevrit kbelik a nezavirat ho fest, ona vyvetra a vydycha se.
Mne osobne se nejlip delalo s PD Decor a s White Icibgem, na dalsim miste PD a K2 jsem mela jen vzorecek, ale moc mne nenadchla ani chuti, takze tu uz brat nebudu.
lendulaa
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 10:43 am    Předmět: Citovat

No tak na srazu jsem sice tu mandorlu vzala , ale pak jsem na ní úplně zapoměla - takže Embarassed Embarassed Embarassed

Rybičko a jaká je chuťově tak pasta dama dekor ???? něco jako Icing ???
a ta snase jakýkoliv podklad a "neslintá "?? třeba jako mandlovka ???

Lendulaa
viktorka11
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 1:41 pm    Předmět: Citovat

Rybicko dik moc za radu. Ver tomu nebo ne, tak ja mela problemy fakt i s tou dekorkou, ale jak rikam, asi je to rukama. Posledni dobou jsem tak vystavena, ze nemuzu ani mluvit, natoz tak pect Smile
Mas zkusenosti s jinymi vyrobky od Almeca?
Lendulaa. Pasta dama i dekorka se netopi, ta dekorka je krasne sametova, vypada moc hezky. Co se chuti tyce nevim, mne nechutna zadna Smile
rybicka
forma v troubě

PříspěvekZaslal: čt listopad 06, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

Lendulo, viktorko, mne se PD parkrat topila, ale pravy duvoid jsem nikdy neodhalila, jindy se zas netopila a rekla bych ze mela stejne podminky. PD Decor jsem na potahovani pouzila zatim jen jednou a netopila se. S ni nemam tolik zkusenosti, mam prvni kbelik.
Chutove mi prijde nejhorsi K2, takova umela. V porovnani PD a PD Decor je PD asi chutnejsi, PD Decor je zas ochucena mene, se mi zda... ALe ty chute jsou straaaasne individualni.
Od Almeca mam par veci vyzkousenych, treba baji dobre kakao (ale 5kg balik) a od fy Irca co dela i tu PD mam vyzkousnee nektere ztuzovace. A Jetse ztuzovace od Mec3, ty almeco taky nabizi a jsou taky super. No a jeste slehacku v litrovkach a i silikonove formy jsem od nich nakoupila.
Zatim co jsem s rozvahou nakoupila se mi osvedcilo... akorat u neceho mne stve to velke baleni.
jana_2010
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 5:07 pm    Předmět: Citovat

nyní u almeca novinka pasta dama top lepe se s ni potahuje mam ji ted nejradeji Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: