Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kde nakupujete gelové barvy???

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bu_bu
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 8:43 am    Předmět: Kde nakupujete gelové barvy??? Citovat

Minulý týden jsem poprvé použila gelovou barvu (do té doby jsem používala obyč. potrav. barvy) a byla jsem nesmírně spokojená - stačila kapka a barva marcipánu byla super!!!
Tuhle jednu barvu jsem ale koupila za 95,- + 38,- poštovné přes mimibazar.

Poradily by jste mi, kde bych mohla sehnat další barvy levněji? Dívala jsem se přímo na Wiltona, ale tam nevím jestli můžu objednat jen jeden kus (cena 49,- je úplně super) a myslím, že tam je i minimální objednávková cena a zase toho tolik nepotřebuji....

Případně, kdo objednáváte někde levnější, nemohly by jste mi třeba přiobjednat a poslat mi? Samozřejmě uhradím i poštovné. Pokud by byl někdo ochotný, tak mi napište na kk1305@seznam.cz. Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 8:53 am    Předmět: Citovat

Bu_bu, když se podíváš na témata v NÁKUPY, tak tam najdeš několik obchodů, kde se gelovky dají koupit.
Ta cena 49 Kč je nejspíš bez DPH!!!
Nepočítej s tím, že přeposlání poštou od některé z nás Tě vyjde laciněji na poštovném!!!!!...po zdražení v novém roce to bude kolem 50 Kč.

Já jsem naposledy nakupovala tady
http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Uvod.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Marule
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 10:41 am    Předmět: Citovat

Bu-bu, já nakupuji všechno tady http://www.cukrarum.estranky.cz/stranka/kontakty. Teď tam sice chybí u barev ceník, ale naposled (22.11.2008) jsem kupovala jednu velkou gelovku za 55,-. Přišlo jim tehdy všechno levněji, tak nevím, jestli je ještě má, ale normálně stojí jedna 65,- i s DPH. Ta paní je hrozně ochotná, stačí jí zavolat na mobil a ona Ti to pošle. Každopádně za zavolání nic nedáš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janictva
forma v troubě

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 12:17 pm    Předmět: Citovat

U Wiltona, resp. u Vítka si můžeš koupit jen jednu barvu, ale ta cena je bez DPH a ještě ke všemu když si bereš jen jednu, tak musíš zaplatit poplatek za rozbalení kartonu, což je ještě dalších + 15%. Dají se docela levně koupit na www.svetpeceni.cz
sppring
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: čt únor 26, 2009 9:59 pm    Předmět: Citovat

Marule, to si pro to jezdíš sama?

Já to mám blízko,tak bych si tam zajela mrknout. Mají všechno skladem,nebo je lepší zavolat a pak vyrazit? Smile A co tam ještě mají pěkného kromě gelovek?

Díky..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: