Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DOMÁCÍ ROBOT - zkušenosti, otázky a odpovědi

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 6:41 pm    Předmět: Citovat

tady http://www.elektro-kuchyne.cz/kuchynske-roboty?bosch=1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ivankadav82
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 6:49 pm    Předmět: Citovat

Soptík1 napsal:
ha díky!

Soptí, já mám bosch mum44 , má sice jen 500watů a je bez toho krouhání , šlehání, mletí a tak,ale stál mne ´1899,- a kdybych si koupila celou sadu,tak myslím, že se do 5tisíc v klidu vejdu ... ale já jsem potřebovala před 2lety něco hned a neměla jsem tolik,tak jsem si ho vzala a maká denně a v pohodě a šlehá vše . Jsem spokojená,ale až bude víc penízků a budeme v baráku, tak si koupím něco lepšího,asi kenwooda ... to jen tak mimo , ale myslm, že bosch je dobrá volba Laughing
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 7:06 pm    Předmět: Citovat

Holky díky, já jse na ten kenwoda taky koukala, jak milu poslala ten odkaz tak dole jsou taky...

jen nemůžu najít jestli to taky seká led!

Smile
Listopad30
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

tEDA VY JSTE MĚ TAK NAHLODALI S TÍM ROBOTEM JESTLI SI MÁM TAKY POŘÍDIT NĚJAKEJ POŘÁDNEJ,JÁ DO TED POUŽÍVÁM JEN RUČní mixée co šlehá a hnětá a měla jsem pocit že není nad to to takhle dělat,ale když si skoro všechny pochvalujete jak jsou ty roboty bezva,tak začínám váhat,ten kenvud vypadá dost dobře,má hodně velkou mísu,větší než ten bosch a co ten kitčend jak má gostol co si o něm myslíte?
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Simi Kitchen aid je na prd má málo výkonej motor jen 350w a to je zoufale málo.Múj Bosh má 500w a ten co si chci koupit a má ho i IvanaE ten má 1400w a to už je fakt pořádnej robot. Kitchen je sice hezkej ale pro moje účely málo výkonej.
Anonymní

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:09 pm    Předmět: Citovat

Hele a fakt bych ho užila?Já jsem zvyklá vše šlehat v míse s tím ručním,mi příjde že to líp vyšlehá,že s těmi metlami jezdím i po bocích,když jsem šlehala v míse,co mám Etu ruční že to prdnu do toho držáku,tak jsem musela to ztírat z mísy a to mě vytáčelo.A když bys měla peníze tak bys šla radši do toho Boshe jak je za asi 16000,nebo do kenvuda nebo jak se to píše co stojí asi 20000,jsou oba na tom odkazu od Milu,ten kenvud je uplně dole.

Já zatím do ted mám funkční když občas potřebuju na strouhání třeba brambor atak starýho robota Etu,takovej ten oranžovo bílej většinou byl,s mísama a výměnými nádobami na mixér jestli víš co myslím,ale už mi začíná jít velká mísa do háje,mám z boku už prasklou a tak si řikám jestli ho tedy nevyměnit když dost už peču.
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:18 pm    Předmět: Citovat

listopadko čím si vyděláváš! nemají tam za rok místo???
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:22 pm    Předmět: Citovat

Hele tenhle Bosh a vůbec všechny ty lepší roboty mají planetární systém míchání to znamená,že ta metla se otáčí kolem své osy a ještě běhá dokola v té míse chápeš? Takže nemusíš nis stírat ze stran té mísy. Já v tom zadělávám všechny těsta šlehaná,kynutá, linecký a hlavně marcipán. Já jsem chtěla původně toho Kenwooda ale Bosh se mi víc líbí a hlavně bude kompatibilní to příslušenství. Prostě Bosh je Bosh podle mě jsou to nejlepší spotřebiče a i nářadí je nejlepší Bosch.
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:28 pm    Předmět: Citovat

Já co jsem kolikrát četla na diskusích a recenzích,tak kenwood je dobrý jen ten profi, co stojí kolem těch 20tis, tamty tolik nevydrží motory ... krups jsem chtěla, má 10let záruku na motor!, ale nevím, nějak jsem od něj poté upustila a ani nevím proč... bosch celkově vyjde nejlíp, když to srovnám i cenově,tak nevím, uvidíme časem, jak se mi změní pohled na roboty ... Myslím, že pro začátek je bosch super ...
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

Ja mám aj Krupsa a som moc spokojná, dávaj si pri kúpe pozor na výkon motora a na to s čoho je , kovový!!!! občas dajú neaké súčiastky plastové a to sa rýchle zničí, kľudne si ho daj rozobrať ,nech sa mu vieš pozrieť na črevá, sú to tvoje investované peniaze,tak nech ti to vydrží
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ivankadav82
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st září 23, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

jj, jak píšeš, vše kovové je zásadní,když už kupuješ něco lepšího a dražšího ... palec
Listopad30
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 4:43 pm    Předmět: Citovat

Soptík1 napsal:
listopadko čím si vyděláváš! nemají tam za rok místo???

Sopto to je trochu jinak,tam co dělám mám sice slušnej plat,sice by se nám líbilo víc,ale na platy tady u nás po okolí to je slušnej plat,ale mít možnost jiné práce,kde bych měla sice třeba o tisíc až dva mín,tak bych vůbec neváhala,protože ty noční za to nestojej,já to odnáším hrozně na zdraví ,nemám skoro žádný volno,protože bud spím,nebo jsem po noční a pak denní směně tak utahaná z nedostatku spánku že nemám chut ani čas někam vyrazit.Děláme nepřetržitě,víkendy i svátky.

Naposledy upravil Listopad30 dne pá září 25, 2009 9:42 am, celkově upraveno 1 krát.
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

To byl žert...
ale zatápala jsem co tak asi můžeš dělat Smile
Listopad30
Anonymní

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 7:30 pm    Předmět: Citovat

Jo u nás by to šlo jestli myslíš co si myslím že myslíš,tady u nás je takový penzion,ale se svou postavičkou jako lusk a prvotřídní krásou bych se tam asi moc nechytala.
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

Mr. Green
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:37 pm    Předmět: Citovat

Holky tak jsem pořád koukala na ty roboty, četla diskuze a začal se mi líbit i Zelmer fenomén 880,5 nebo tak nějak s tím odšťavnovačem.
Má i sekací bůž ve výbavě, to u bosche není.
Máte ho některá?
J.Clara
těsto v míse

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 6:35 pm    Předmět: Citovat

Holky tak jsem si udělala vánoce dneska. Jelikož mi kiksl troufám si říct 20 let starej šlehač tak jsem si splnila sen a koupila BOSCH MUM 8400. Musím říct, že je to super už jenom proto, že dělá za mě, až mi to příjde zvláštní, že vlastně nic nedělám jenom čumím do mísy a nestačím se divit.

Se starým jsem se rozloučila a samozřejmě poděkovala za odvedenou práci. A že si to teda už zasloužil odejít na věčnost.

Všem ho doporučuju a hlavně nelituju své investice. Je to mazec!!!
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

Claro, blahopřeji, hoď info o cerně a kde jsi ho koupila - po netu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 7:02 pm    Předmět: Citovat

Já jsem se taky strašně dlouho koukala na ty roboty a byla jsem pro bosch ale pak jsem přišla na to, že v základní vybavení není sekací nůž Sad

Dá se dokoupit,ale zas by vyšel o dost více než třeba zelmer fenomen - nebo jak se jmenuje, ten mě přijde taky dobrý
Ivana Egrtová
Anonymní

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

Můžu ti tvůj výběr jen potvrdit, jsem strašně moc s ním spokojená, šlape jak hodinky, má ho necelý rok. Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: