Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

domácí pekárna

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Džuli
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 10:17 am    Předmět: Citovat

Tak to je ona
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 10:21 am    Předmět: Citovat

Džuli - tak ať se Ti daří.... je to výborný pomocník a u Tebe se jistě ani nezastaví... hezký den palec

Naposledy upravil Milu dne st říjen 10, 2007 8:14 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Džuli
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Díky,jen aych ji nazavařila radost tobě taky hezký den
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Džuli - taky jsem šťastná, manžel mi u říkal ať brzdím, že se mám musí protočit pěkně hodiny (elektrika).... Wink
No ale když mě to tak baví....je to bomba .krásné vykynuté těsto...

Dns jsem dělala prvně chleba )přdtím jen rohlíky - housky + preclíky na sladko..) no a bála jsem se tam přisypat mouku a měla jsem ¨propadlinu ve prostřed...ale chuťově dobrý, jen že byl propadlý. příště se nesmím bát přisypat, vždyť to jde vždy zředit zase.

No musím zkoušet dál nějaké super receptíky...kdyby něco tak je napiš, ať to taky prubnu. tak ať slouží.... já ji zatím ošetřuji jak oko v hlavě. uvidím zda bude držet. máme smůlu co koupíme je špatný...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:44 pm    Předmět: podmáslový chleba Citovat

prosím, prosím

ráda bych našim upekla podmáslový chléb, dříve ho prý stále kupovali a strašně jim chutnal - i dlouho zůstal vláčný.
Jenže nevím jaký si vybrat - mám tu několik receptů, jsou si podobné jen se malinko liší v něčem.
Prosím poraďte - VY ZKUŠENÍ,

Recept tento:

300 ml podmáslí
150 ml zakysané smetany
25g másla
1-2 lž. soli
1-2 lžičky cukru
2 lž. kmínu
400g hl. mouky
100g žitné třeba graham
půl balíčku čerstvého droždí

no a teď nevím zda tento nebo pak jiný, který se lišší jen tím, že tam není 150g zakysané smetany ale 150g bílého jogurtu, nebo další recept je že tam je jen 400g podmáslí (tam je i 1 lž. octa)...

tak nevím jaký udělat, jaký je rozdíl mezi tím kde je jogurt kde zakysaná smetana a kde je jen podmáslí s lž. octa...

Chutná jim vláčný chléb a nakyslí... prosím v čem myslíte že se budou lišit?
Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maia
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 9:18 pm    Předmět: domácí pekárna Citovat

je lepší, ETA Harmony nebo ETA Siesta? dík Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 9:23 pm    Předmět: Citovat

maia - nemám porovnání, protože mám samozřejmě jen jednu, ale jsem s ní naprosto spokojená... já i snacha i ségra... ETA SIESTA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Simča S.
těsto v míse

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

Dnes - 23.10. - vyšly Recepty Receptáře na téma chléb, rohlíky a domácí pekárny. Třeba by vás to mohlo zajímat....
Ildi
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2008 9:35 am    Předmět: Citovat

Tiež som dlho zvažovala ,akú pekáreň si mám kúpiť. Nakoniec vyhrala Eta HARMONY mám ju asi 2 týždne, ale ide stále. Som s ňou veľmi spokojná . Chlieb z pekárne nám chutí oveľa viac ako kúpený a hlavne viem, že keď si urobím chlieb celozrnný je naozaj celozrnný. Tak neváhajte. palec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Máťa
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj holky, mohly byste mi poradit jakou koupit mamce pekárnu? Já mam už léta Bifinett, dostala jsem jí od tchýně, ale je jen na 2 půlkilové chleby a špatně se v ní (kvůli velikosti forem) cokoli jiného než chleba zadělává. Budu ráda za vaše zkušenosti s jinými značkami.
dorianna
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 11:56 am    Předmět: Citovat

Máťo já mám tuhle , je taková kompaktní není velká , je asi jako friťák upeče jak velkej chleba tak malej http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz&pekarna=208 , jsem s ní moc spokojená , nechtěla jsem velikou krabici která by mi zavazela
Máťa
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so březen 14, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Dorianno dík, já přemýšlela mezi Eta Siesta a Harmony, tak teď mi přibyla další Eta Smile , ale u Ety zůstanu, když jí tady všichni tak chválí
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2
Strana 2 z 2

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: