Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ZÁKUSKY Z FORMIČEK - SEMIFREDA

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Cukrařina
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2009 8:00 pm    Předmět: Citovat

Símo, přesně tak
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: út srpen 04, 2009 6:22 pm    Předmět: Citovat

Děvčata já ten vytlačovač vůbec nepoužívám!Koupila jsem si kompletní sadu na slzičky a teď když jsem přikupovala další tvary,tak už jen vypichovač a formu. Náplň jsem sice dělala jen z punčoviny,tak nevím, jak by to šlo se šlehačkovou náplní. Ale po ztuhnutí v lednici mi zákusky z formy samy vypadly. A ještě další postřeh : byla jsem na cukrářském výletu u Věry v Nechranicích a zákusky jsme také zkoušely. Neměla po ruce vhodný igelit a tak jsme místo něj nastříhaly proužky z igelitové tašky zn. kaufland Laughing .A super!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

jen tak...abych upotřebila odřezky z dortu (punčovina)

Naposledy upravil Milu dne st červen 29, 2011 12:07 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Handulkaa
forma v troubě

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 7:50 am    Předmět: Citovat

Teda Milu ty jsou luxusní.A co to máš pod tou punčovinou?To je piškot,nebo laskonka?
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 8:36 am    Předmět: Citovat

Handulko, díky...je to normální piškot...měla jsem odřezky z toho auta Wink
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 10:08 am    Předmět: Citovat

jsem si jen tak hrála Very Happy ...trojúhelníky by se daly nařezat Wink ...měla jsem zvolit jiný tvar formiček Sad

postup je jako u sladkých...korpusek z toustového chleba...pomazánka, sýr, šunka...pomazánka...korpusek...pomazánka...šunka....ozdoba

Naposledy upravil Milu dne út září 27, 2011 7:18 pm, celkově upraveno 2 krát.
cvrček 305
precizní dort

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Milu nádherné zákusky,sladké i slané,už jsem je obdivovala na artmama
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janinaMK
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:19 pm    Předmět: Citovat

já bych chtěla mít váš čas a takhle si hrát, je to paráda
sonad
těsto v míse

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 2:23 pm    Předmět: Citovat

Děvčata. Ty malé zákusky - sladké i slané. To je tedy piplačka. Jsou to vlastně jednohubky a dokonalé.
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 2:34 pm    Předmět: Citovat

Milu, super, taky se chystám na slané Laughing
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 9:07 pm    Předmět: Citovat

taky jsem zkusila použít Frutafill...smíchala jsem ho se želatinou...jde to, chutná to, ale příště nesmím být netrpělivá a ještě chvíli musím počkat až želatina začne víc želírovat...dost mi to proteklo do korpusu a nahoře to pak nebylo pěkně rovné...tak příště

v rámci tréninku na předvádění na srazu jsem zkusila formu na pidizákusky
...taky jsem konečně vymyslela, jak provést to obalení v kokosu, aniž bych ty zákusky poškodila Very Happy ...jsou to fakt jednohubky

Naposledy upravil Milu dne st červen 29, 2011 12:13 am, celkově upraveno 1 krát.
kyti1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne srpen 16, 2009 11:01 pm    Předmět: Citovat

Opravdu ty zákusky vypadají luxusně,jak slané tak sladké.
Marule
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 1:19 pm    Předmět: Citovat

Milu- zákusky vypadají perfektně, škoda, že nejedu na sraz až to budete probírat. Ale třeba to navrhnete i do Jihlavy? Wink
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Marule, když bude zájem, tak to můžeme probrat i v Jihlavě...to je jasnačka Very Happy

Naposledy upravil Milu dne pá prosinec 31, 2010 11:51 am, celkově upraveno 1 krát.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

jak už jsem psala jinde, ty parádní skončily na zemi Crying or Very sad ...tak jen pár obyčejných

ty vlevo jsou z punčoviny, do které jsem dala višňový Frutafill...výborná punčovina!!!

Naposledy upravil Milu dne st červen 29, 2011 12:15 am, celkově upraveno 1 krát.
cvrček 305
precizní dort

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:42 pm    Předmět: Citovat

Milu tak tohle jsou malé skvosty. Holky vy mě snad přesvědčíte,že si mám formičky také koupit
Soptík1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:04 pm    Předmět: Citovat

Milu to si dělala sama všechny ty čoko ozdoby?
hele je to moc pěkné!!!
a co vše náš na tom ovocném trojúhelníku za zelenou trávu? a jakou máš náplň(jsou tam dvě)na těch kostkách a na těch s hr. vínem?
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:07 pm    Předmět: Citovat

Milu ty čokoozdoby nejsou kupované shock já se z vás zblázním.Co na tomhle foru ještě dělám????? klanim se klanim se klanim se
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:10 pm    Předmět: Citovat

Soptíku, jj, sama dělala, sama Very Happy
ta zelená tráva je proužek obarveného ananasu...na kostkách je růžový korpusek, punčovina a šlehajda s jahodovým ztužovačem...a na těch oválkách s vínem je mezi šlehajdou s banánovým ztužovačem tmavý korpusek
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 11:16 pm    Předmět: Citovat

holky, moc děkuju.....ale to zase není nic tak skvělého

Naposledy upravil Milu dne pá prosinec 31, 2010 11:52 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Cukrařina Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 3 z 14

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: