Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výroba vykrajovátek - pan Loukota...nabídka Abecedy

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 8:12 pm    Předmět: Citovat

Ivanko Floralku nekresli...dohledala jsem tu svou v písíku...pošlu jí Abecedě na mejlík, až mi ho písne
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 10:16 pm    Předmět: Citovat

Zdeňule snad jo. Jestli bude ochotný udělat i ty malé a složité, tak větší by neměly být problém. Ale nezaručím, že budou fungovat tak, jak holkám v tom platíčku.Třeba ta umělá hmota má tu vlastnost, že to z toho pěkně vypadne a z tohohle to tak vypadnout nemusí. Nevím. A to myslíš jedno vykrajovátko nebo nějak jich propojit víc?

Holky, adresu nebo mejlík vám písnu, dejte mi chvilku času, napíšu vám pak i něco navíc. Asi všem.

Sněhulíku prosím tě budeš mě muset zaškolit. Když mi nákres pošleš mejlem, jak to z toho dám na papír? Obkreslím monitor? Já mám obavy, aby to elektronické posílání nezkreslilo rozměry.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

Abecedo, když to nakreslí na A4, naskenují v té velikosti, pošlou a Ty si to vytiskneš na A4, tak to bude jako originál
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 11:12 pm    Předmět: Citovat

No nevím, já když naskenuju fotku 9x13, hodím do pc a pak vytisknu, tak z toho mám obraz jak kráva velkej. Třeba ústřižek od složenky se vytiskne na celej papír A4.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 12:16 am    Předmět: Citovat

tak to děláš špatně už při skenování
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 6:25 am    Předmět: Citovat

Abecedo, já tam mám rozměry napsané Wink u každého nákresu jsem včechno změřila, takže si to můžeš vytisknout třebas jako plakát a nic to nezmění Laughing
janinaMK
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 8:16 am    Předmět: Citovat

čumím, jak umím, jsem úplně mimo mísu. o jaké novoty zase tu jde?????? jestli je možné, tak mi pošlete sz, o jaké vykrajovátka jde, PROSÍM. jasně, že to taky CHCI radost
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 8:57 am    Předmět: Citovat

Janino - holky nechtějí investovat do origoš vykrajovátek na kytičky a pod., tak si je dají udělat podle nákresu u p. Loukoty - zajistí to Abeceda...takže můžeš kreslit a poslat a mít tak nová vykrajovátka za babku. Wink
janinaMK
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 9:01 am    Předmět: Citovat

No Milu a copak vím , co já chci. To bych musela nedříve vidět, jak a co vypadá a taky hlavně, co se z toho dá udělat. Já mám vykrajovátek mraky, ale copak mám čas si hrát?. už mě to i někdy štve, připadám si , že už dělám na kvantitu, a ne že bych si vyhrála s něčím novým. ale co bych potřebovala, to je ten prostředek od orchideje . pohledám a dám to do placu. zatím pa
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Janino, Abeceda pak zveřejní všechny nákresy od holek a můžeš si vybrat i z toho...semtam sem koukni a uvidíš jak se to vyvíjí dál
janinaMK
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st červen 24, 2009 11:09 am    Předmět: Citovat

jj, děkuji pusa
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 5:47 pm    Předmět: Citovat

Takže děvčata, pan Loukota prý udělá vykrajovátka jaká budeme chtít, ale kleštičky nezná a nevím, jak vypadají. Tak až tam pojedu, vezmu mu je ukázat, moc na to ale nespoléhejte.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

Abecedo, máš kleštičky zubaté nebo rovné?...jestli jen zubaté, tak aby ho to nezmátlo - ty zoubky nejsou nutné (já osobně bych se ráda bez nich obešla, ale většinu mám právě zubatých)...a taky je bude muset dělat ze silnějšího materiálu než se dělají vykrajovátka
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 5:59 pm    Předmět: Citovat

Mám zubaté, ale to bych mu řekla, žr jsou různé druhy.
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

Abecedo, něco jsem našla, tak ti ti posílám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 10:25 pm    Předmět: Citovat

A-terka napsal:
Abecedo, něco jsem našla, tak ti ti posílám

Jj, díky, zběžně jsem na to mrkla. Ale čas budu mít až po svatbě, pak se na vás nejspíš obrátím, protože nějak nevím, co s obrázky v počítači. Ale třeba mi tu poradí Milu.
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 6:27 am    Předmět: Citovat

Abeceda napsal:
Jj, díky, zběžně jsem na to mrkla. Ale čas budu mít až po svatbě, pak se na vás nejspíš obrátím, protože nějak nevím, co s obrázky v počítači. Ale třeba mi tu poradí Milu.

Abecedko pokud nebude mít časík Milu...ráda se tě pak ujmu Wink
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 6:38 am    Předmět: Citovat

Sněhu, tak to je fajn...když nebudu mít obstarání pro Britta, tak pojedeš na svatbu Ty?
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 8:25 am    Předmět: Citovat

Zdeňule, to určitě stačí...A-da má sama teď moc práce se svatbou a do 26.7. se nezastaví, natož posadí k obrázkům Wink
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 11:12 am    Předmět: Citovat

Milu napsal:
Sněhu, tak to je fajn...když nebudu mít obstarání pro Britta, tak pojedeš na svatbu Ty?

jezuskote Milu no se mnou by teda A-da udělala díru do světa...ale pořádně černou Laughing Laughing ...já myslela pokud se přez krémy a zdobení nedostanete k těm obrázkům Embarassed Embarassed , že jako bych pak poradila s obrázky já Razz .
Sama nic neumím natož abych někoho něco učila ... to ty prý dáváš tajné soukromé hodiny Wink Laughing ( sem vyčetla, že si někteří myslí)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 2 z 10

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: