Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výroba vykrajovátek - pan Loukota...nabídka Abecedy

Jdi na stránku
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 11:06 pm    Předmět: Výroba vykrajovátek - pan Loukota...nabídka Abecedy Citovat

Holky moje zlatý, měla bych na vás prosbu.

Určitě máte doma všelijaký ty vykrajovátka na kytičky. Co jsem procházela ty různé nabídky v shopech, tak za to chtějí šílený peníze. Jsem domluvená s panem Loukotou, že mi je udělá za dvacku jedno, ale musím mu přinést nákres. Budete tak móóóc hodné a občrtnete mi to co máte? Tady hodím odkázek jako příklad, aby nedošlo k mýlce.

http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Vykrajovatkakvetinykov.html
http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Vykrajovatkakvetinyplast.html
A třeba i jiné kytičky, beru jakékoliv.

Kdo by měl zájem taky o vykrajovátka, dejte vědět, může být i hromadná objednávka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 1:16 pm    Předmět: Citovat

Abecedo, já taky toužím po takových vykrajovačkách.... Smile
Sím, třeba tuhle bych potřebovala

A to potřebuješ nákresy v životní velikosti poštou, nebo jen poslat obrázek?
To by šly zvětšit i ty obrázky, cos dávala odkazy, ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 2:28 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si pár hezkých věcí uložila
http://otiskyprstu.ic.cz/klesticky.htm

Co myslíš, zvládl by i kleštičky?Smile
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

Zdeni nevím, myslím že kleštičky ne, ale zeptám se. Jedny mám, tak mu je přivezu na okuk. Když koukneš na jeho stránky, tak dělá jednoduchá vykrajovátka a špičky. Je to skoro soused mého bráchy, takže není problém se s ním domluvit. Přímo s ním už mluvila švagrová a já s jeho synem. Oba říkali, že udělá vykrajovátka jaké budu potřebovat, ale musím mu je donést na papíře namalované. Tedy předlohu. Taky mě napadlo mu jen tak dát odkaz na stránky s vykrajovátkama, ale to by asi moc rád nebyl, chce to mít na papíře, ne se mořit s nákresem. Já to taky nenamaluju jen tak odhadem podle obrázku z nějakého shopu, proto jsem se obrátila na vás a zároveň mě napadlo, že by jich mohl udělat víc, to by nebyl proti.
To co máš uložené, na to jsem tu valila oči shock , to je fakt nádhera. Tak ještě by to chtělo někoho schopného, kdo to bude umět hodit na ten papír, to já nejsem. Ze kterých to máš stránek? Jsem taková vykrajovátka ještě neviděla.
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 4:34 pm    Předmět: Citovat

Holky fajn, hlaste se, dáme to dohromady a pak si každá vybere, která vykrajovátka bude chtít.
A jestli můžu prosit, abych pak na některou z vás nezapoměla, tak kdo má zájem o jakékoliv vykrajovátko, písněte mi SZ s nadpisem vykrajovátka. Tam si vás všechny pak najdu podle toho. Wink
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 5:14 pm    Předmět: Citovat

Abecedo, já myslela, že mu to vytiskneš. To už by na papíře měl. Smile

Jinak to mám poschovávané z cizích stránek, už dávno, ani už nevím odkud.Smile
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

Zdeni vytisknout to můžu, ale myslím si, že on chce přímo ten tvar a velikost na papíře. Já fakt nejsem tak schopná, abych jen tak z fleku trefila podle obrázku přesně ty úhly, délky a tak. To by asi vykrajovátka za moc nestály. Nebo-li, je třeba ta "životní velikost". On to pak podle toho vytvaruje.
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 7:03 pm    Předmět: Citovat

Abecedko posílala jsem Listopadce naskenovanou obkreslenou celou Floral sadu i s rozměry, ale bohužel už to v poště nemám..je to už dýl a já dlouho poštu neskovávám..třeba to ještě má skované a poslala by ti to..jinak já se určitě přidám..taky by se mi spousta vykrajovátek za rozumnou cenu hodilo Wink
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 7:29 pm    Předmět: Citovat

Zdeňule jj, obkreslit stačí. To jsem jen psala, že bych netrefila správný úhel a rozměry, kdybych se pokoušela to nějak nakreslit podle obrázku z počítače.

Z toho co mi kdo pošle, seznam udělám, nafotím všechno co bude k dispozici, očísluju a každá z vás si pak vybere.
A jsou dvě varianty. Buď to tam dodám osobně v srpnu a pak nám to budou muset poslat a nebo to můžu v červenci poslat po švagrové a v srpnu už vyzvednout a poslat vám. To záleží jak rychle to dáme dohromady.

Naposledy upravil Abeceda dne čt červen 18, 2009 10:26 pm, celkově upraveno 1 krát.
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 7:56 pm    Předmět: Citovat

Jéjku, Zdeňule, ty mě uvádíš do rozpaků Embarassed Embarassed Embarassed
kyti1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 10:04 pm    Předmět: Citovat

Abecedo,to by bylo prima s tím seznamem a pak si každá vybere.Taky bych se ráda přidala. Taky nic nemám a moc by se hodilo.
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 7:03 am    Předmět: Citovat

Zdravím všechny,taky jsem dlouho přemýšlela,jak udělat vykrajovátka-myslím,že to tu taky někdo psal,že si je dělá na perníčky.Zkoušela jsem na orchidej jen z drátku,pak jsem obtiskla a nožem vykrojila.Nebylo to ono,ale při složitém začištění okrajů to ušlo.Manžel říkal,že mi je udělá ze starých vykrajovátek,ale znáte chlapy.Tak bych se taky prosím hlásila až se něco vyrýsuje.Taky zkusim něco načrtnout z toho,co mám.Abecedo,a kam s těma obráskama?
Eva.Pt
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 10:15 am    Předmět: Citovat

Abeceda:
Prosím, prosím také bych měla zájem o nějaké vykrajovátka. Za nápad potlesk
Sama doma improvizuji, tak by to bylo super. A seznam je super nápad!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

Holkýýý, moc vás prosím, kdo chce vykrajovátka, písněte mi SZ s nadpisem vykrajovátka. Tam vás najdu. Tady v diskuzi by se mohlo stát, že pak některou přehlédnu.
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 10:37 am    Předmět: Citovat

Kam s obrázkama? No třeba někdo vymyslí i jiný způsob, ale mě zatím jen napadá, že nejlepší by bylo poslat mi nákresy přímo na papíře v obálce. Nejsem tak technický typ, že bych si poradila s různým zmenšováním, zvětšováním a přenášením z pc na papír.
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 2:05 pm    Předmět: Citovat

nojo, ale když má někdo nákres, ten už má formičku doma... Sad
Leda bys ty nákresy pak někde vystavila a ostatní si pak už jen dělaly čárky, co chcou...Smile

Nebo si to asi stáhnu z netu, vytisknu, jak asi to chci mít velký a pošlu ti to?

Ten pán z nás bude mít véééélkou radost, hihi:))-
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 4:42 pm    Předmět: Citovat

Holky v sobotu se dozvím, jestli by bylo možné nechat udělat i ty kleštičky nebo malá a složitá vykrajovátka. Tak vydržte.
Renča
forma v troubě

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Abecedo,do kdy to potřebuješ vědět,kdo chce ty vykrajovátka.Napadlo mě,že by mi mohl pan Loukota udělat 5-ti a 6-ti úhelníky na míč.Jenom by se to vykrojilo a ušetřilo by se spoustu času Very Happy
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

Zatím je čas, pojedu tam v srpnu. Jde spíš o to, aby se dřív sešly ty nákresy, abych mohla udělat seznam a vy jste si mohly vybrat včas.
Renča
forma v troubě

PříspěvekZaslal: út červen 23, 2009 6:56 pm    Předmět: Citovat

Tak to je dobře.Já musim nejdřív dokopat ségru,aby mě to naskenovala do počítače.A hlavně to musím namalovat Laughing
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 1 z 10

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: