Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výroba vykrajovátek - pan Loukota...nabídka Abecedy

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

Jj, holky, to nejste samy. Já byla taky moc zklamaná, když mi v létě řekl, že do vánoc to nebude. Taky se těším. Jsem ani netušila, jaký je to velkovýrobce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dasa2
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:41 am    Předmět: Citovat

A-duš ... nesmutni ... kdo si počká, ten se dočká ... ještě si jich užijem skakaci
danda2
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: ne březen 28, 2010 7:35 am    Předmět: Citovat

Ahoj, mám jeden nesmělý dotaz: jak to vypadá s vykrajovátky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Redanka
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 11:43 am    Předmět: Citovat

Přidávám se k Dandě, taky by mě to zajímalo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Holky panu Loukotovi průběžně stále volám a stále slyším to samé. Že má moc práce a že určitě už začne dělat. Včera když jsem mu volala, řekl, že je to úplně v haj... (domyslete si), ale že do tří týdnů něco bude. Fakt to víc ovlivnit nemůžu. Slíbil, věřila jsem mu, čekám na to netrpělivě jako vy, uháním ho, jak se dá. Cestu za ním budu mít až v červenci, do té doby to musím řešit jedině přes telefon.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
danda2
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 8:48 pm    Předmět: Citovat

Děkuji za odpověď , obrním se trpělivostí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Redanka
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: st březen 31, 2010 12:34 pm    Předmět: Citovat

Děkuju taky za odpověď Very Happy Hlavně aby se na mě nezapomělo Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:58 am    Předmět: Citovat

Aduš tak jak,nevíš něco novýho?
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 10:42 am    Předmět: Citovat

Holky tak jsem mu hnedle zase zavolala. Co myslíte, že mi řekl? No nic. Hezky jsem mu vysvětlila, cosi o tom, jsk jsme mu věřily a spolehly se na jeho slib. Nic. Ptala jsem se, jestli se toho někdy dočkáme. Řekl, že neví. Tak na to jsem odpověděla, že pro nás je bezpředmětné na to čekat pět, deset let a kdyby bylo aspoň něco, aspoň část. Prý neví. V červenci tam pojedu (to jsem mu řekla taky). Takže dávám dotaz.

Pokud do července nebude nic z naší objednávky - budeme čekat další rok nebo se obrátíme na někoho jiného? A na koho?
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 11:36 am    Předmět: Citovat

Jo a ještě bych se zeptala na váš názor.
Ivana z téhle diskuze smazala všechny obrázky. Mám to chápat tak, že ty co odtud odešly, už vykrajovátka nechtějí? Velmi by se zakázka tím snížila a možná by mohla být šance na to, bychom se my ostatní dočkaly.
muškatelka
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 11:57 am    Předmět: Citovat

Aduš aje nějaká šance že ty co odešly a nebudou je chtít tak by zbylo něco na mě a nejsou někde obrázky těch vykrajovátek? paa paa
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 12:29 pm    Předmět: Citovat

Muškatelko počkám, co mi napíšou další holky. Když tak se tahle diskuze smaže a můžeme pak založit novou, obrázky tam vložím a sepíšu nový seznam. Podle domluvy.
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 3:33 pm    Předmět: Citovat

No vidíš to mě taky napadlo. Já myslím,že to asi nebudou chtít když tu nemají ani registrace,já bych se ne ně vyprdla a případně se dotázala jen těch co registrace nezrušily a hotovo. Tím by se to asi dost snížilo ale ty nákresy jsou totálně v háji.
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 3:47 pm    Předmět: Citovat

Nejsou, Světluško. Já je mám od Ivany všechny na papíře, takže stačí naskenovat a znovu vložit. Ale zas tolik holek ty registrace nezrušilo, to by se moc zakázka nezmenšila. On má asi problém se na to zaměřit, protože to bylo opravdu velké množství, ve výsledku to bylo ke dvoum tisícům vykrajovátek a když na ně nemá žádné kopyto, asi by to zabralo hodně času. A ten zřejmě nemá, když má spoustu jiných objednávek na běžná vykrajovátka.

Holky napiště mi, co si myslíte. Jako v tuhle chvíli už je mi taky jedno, jestli holky co odsud odešly, zruším. Myslela jsem si, že ať se stalo co se stalo, slib dodržím a pokud vykrajovátka budou, pošlu jim je. Ale stejně si o mě nemyslí nic hezkého, takže jestli mě některá z nich bude nadávat ještě kvůli zrušení objednávky, je mi tak trochu už šumák. Pokud by se objednávka upravila a zůstaly bychom jenom my, co tu jsme a ty, které byly navíc (muškatelko myslím na tebe) a nejsou z Cakes, tak by vykrajovátek bylo mnohem mnohem míň a třeba by se do nich pustil. To bych se ho zeptala a zkusila ještě k činnosti dotlačit.
Sárinka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 4:10 pm    Předmět: Citovat

Ani už taky nevím, co jsem si objednala.

Naposledy upravil Sárinka dne po květen 17, 2010 7:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 5:49 pm    Předmět: Citovat

Aduš tak tuhle situaci s holkama ti nezávidím,asi to budeš mít ještě těžký. Rolling Eyes Asi bych to všechno zrušila a kdyby to šlo znovu naskenovat,tak udělala objednávku novou.Nevím.....Ale je divný,že se pán do vykrajovátek ještě nepustil.jestli vůbec ještě budou.
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

No, toť otázka. Sliboval pořád, naposledy když jsem s ním mluvila, taky slíbil, že aspoň něco udělá. S holkama to moc řešit nebudu, buď nechám všechno jak je nebo objednávku skrouhneme o ty, které z Cakes odešly a zkusíme ještě jednou p. Loukotu přesvědčit, že menší množství by udělat mohl. Stojím o vaše vyjádření, co byste nejradši dál, jestli budeme vyčkávat a třeba se nikdy nedočkáme nebo jestli zkusíme někoho jiného a v tom případě koho. Když už to mám namalované, ujala bych se toho znovu, o to nejde. Taky si myslím, že ne každý si za tu čekací dobu nic nekoupil. Někdo si objednávku bude chtít třeba upravit. Štve mě to taky, co vám mám povídat.
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

Tý jo,vždyť já už dávno zapoměla co jsem si objednala. Vím jen,že jsem hlavně chtěla vykrajovátko na kaly a už se mi nechce čekat. Vykrajovače na kaly si koupím u Malátků a to ostatní když jsem nepotřebovala do teď,tak už asi potřebovat nebudu. Very Happy a obejdu se bez toho.
umělecký dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:26 pm    Předmět: Citovat

Možná by bylo už lepší to zrušit celé, a kdyby se někdy objevil nějaký jiný výrobce, tak udělat novou objednávku. Ale to se fakt musí vyjádřit víc holek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

Adu, myslím si, že by bylo nejlepší celou akci odpískat. Do měsíce to hotové nebude a dál nemá cenu čekat. A taky si myslím, že Ti toho pak většina zůstane doma, budeš v tom mít peníze a zbydou Ti oči pro pláč.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: