Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výroba vykrajovátek - pan Loukota...nabídka Abecedy

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:32 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s Milu Very Happy
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

Holky tak jsem mu volala teď znovu a ptala jsem se, když by se silně omezil počet, jestli by se s tím dalo něco dělat a mohly bychom počítat s tím, že objednávka bude splněná. On mi odpověděl, že nad námi zrovna přemýšlel, díval se do materiálů, co by tak bylo v jeho možnostech udělat. Radši by nejspíš omezil sortiment, ale to jsem mu řekla, že ten by zůstal stejný, ale hodně by se zkrouhnul počet. No, nakonec jsme se dohodli tak, že prý zítra nad tím bude dumat, co by nám mohl udělat a zavolá mi. Tak jsem zvědavá, jak slovo dodrží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
henka
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 10:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoj! Ado, taky si už nepamatuju, co jsem objednala. Z podnikatelského pohledu je ten jeho přístup poněkud neprofesionální a pokud na to nesáhl půl roku, nebo jak je to už dlouho, moc bych tomu nevěřila. Asi má dost kšeftů se zajetýma vzorama a prostě se mu do takovýho množství drobností nechce. Ovšem nechápu proč to vůbec bral. Já bych zkusila trošku přitlačit na pilu aby buď udal konkrétní termín dodání nebo nic. Kurňa vždyť to je objednávka jako blázen! Takový jako že by třeba udělal jen něco mi přijde fakt jen vykrucování. Za mně - pokud to zrušíš, sice škoda, ale na Tebe se zlobit nebudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 10:31 pm    Předmět: Citovat

henko mě se to rušit celkově nechce, sama ty vykrajovátka chci. termín mi už řekla několikrát, ale nic se nedělo. Pak už přestal slibovat. No uvidíme, jestli zavolá, jak dneska tvrdil. Když ne, za týden mu zase zavolám já. Chci to nějak dotáhnout. Jen ještě nevím jak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: po květen 17, 2010 10:47 pm    Předmět: Citovat

Asi nezbude než otravovat a otravovat a otravovat. Pak už to snad udělá, aby měl pokoj... Smile
Redanka
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 10:40 am    Předmět: Citovat

Ado, pokud objednávku nakonec zrušíš zlobit se nebudu.Kdyby přece jen nějaká šance byla, tak já o vykrajovátka určitě pořád zájem mám.
Maruh
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út květen 18, 2010 7:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Abecedko, já tu pravidelně nakukuji a vyčkávám a budu vyčkávat i nadále - vykrajovačky bych chtěla i za cenu dalšího čekání, takže mě vyškrtávat nemusíš. Já se jinak vůbec nezlobím. Asi pantáta neví, kam dříve skočit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

Holky právě mi volal pan Loukota. Je mi to fakt líto, ale řekl, že není schopen naši zakázku udělat. A to prý z toho důvodu, že je tolik kusů od druhu. Prý kdyby to bylo po jednom kuse, udělá to z ruky, ale takhle by na to musel mít nějaký přípravek (asi kopyto), aby všechny ty kusy vypadaly zhruba stejně. A prý do toho nepůjde. Cítí se asi taky dost provinile, na revanš nám nabízí cokoliv z jeho sortimentu, kdybychom něco chtěly. Třeba likérové špičky.

No, takže co dál? Máte tip, koho oslovíme? Vy zkušenější, které jste si už dávaly k někomu vykrajovátka vyrobit, co myslíte? Mám zkusit toho pana Filipa? Nebo ne?
danda2
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, milý pan Loukota nás pěkně podrazil a já osobně už bych si u něho nekoupila nic ani se slevou. Není to žádný začátečník, takže když bral zakázku, musel vědět, do čeho jde. Pokud mu to došlo až po 3/4 roce, tak je to dost smutné. Bohužel nemám zkušenost s jiným výrobcem, který dělá na zakázku, jen jednou jsem si objednávala klasická vykrajovátka od pana Jánského (www.ceske-formicky.cz) a ty měl udělané moc pěkně.
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: pá květen 21, 2010 9:28 pm    Předmět: Citovat

Dando ale pan Jánský prodává vykrajovátka, která vyrábí pan Loukota. On sám je nevyrábí.
danda2
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

Pan Jánský na svých stránkách nemá napsáno, jestli vyrábí sám nebo od někoho kupuje, takže jsem to samozřejmě nevěděla. Jestli zkusíš toho pana Filipa, svoji objednávku neruším.
Marule
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne květen 23, 2010 9:37 pm    Předmět: Citovat

Abecedko, díky za ochotu, jak jsi se snažila to pro nás zařídit. Je to smůla, ale bohužel. Já už na to kašlu, tak si mě prosím ze seznamu vyškrtni. Díky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 z 10

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: