Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vánoční cukroví - GALERIE

Jdi na stránku
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Vánoce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 11:38 pm    Předmět: Vánoční cukroví - GALERIE Citovat

Adu, tak tady máš chlívek na fotky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 11:44 pm    Předmět: Citovat

Jejej, no tak jak myslíte. Tady to je.

A tady to zdravé cukroví
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2009 11:47 pm    Předmět: Citovat

palec potlesk
kyti1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 12:13 am    Předmět: Citovat

Aduš -nádherné cukroví,se nedivím,že jsi všechno udala
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 8:14 am    Předmět: Citovat

No a-do teď jsem si normálka sedla na pr..el po tom co jsi furt někde psala jak Ti to nejde a jaký s tím máš potíže jsem takovou krásu nečekala máš to nádherně nazdobený. Nikdy bych nevěřila že oranžová barva bude vypadat na cukroví tak pěkně,mám jí taky a asi jí teda použiju díky za inspiraci.
A UŽ NIKDY NEŘÍKEJ A NEPIŠ ŽE NĚCO NEUMÍŠ NEBO ŽE TI NĚCO NEJDE NENÍ TO PRAVDA!!! Wink

Ještě bych měla dotázek u těch oranžovo bílých kostiček to poléváš jak dáš nejdřív půlku do bílé a pak hned půlku do oranžové a párátkem to projedeš?

Naposledy upravil světluškaaš dne út prosinec 01, 2009 8:18 am, celkově upraveno 1 krát.
cvrček 305
precizní dort

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 8:17 am    Předmět: Citovat

A-do všechno cukroví je moc pěkné,tak teď už beze strachu a nervů hurá do dalšího pečení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janinaMK
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 9:05 am    Předmět: Citovat

Teda ADO, to jsi mi vytřela zrak, no to je paráda a Světluška má pravdu, UŽ SE NEPODCEŇUJ a říkej jak jsi šikovná , tohle co jsi vysekla se nedivím, že ti u toho trhaly ruce. PARÁDA a potlesk potlesk potlesk
Sárinka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 9:48 am    Předmět: Citovat

A-do, já koukám jako blázen, můžu na tom oči nechat, to je parádní cukrovíčko, máš super nápady na zdobení, fakt žasnu, to se hned tak nevidí. Pořád nechápu, proč vždycky tak vyšiluješ, když jsi takový machřík. Asi je to nějaký tvůj rituál. palec potlesk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silvie Srncová
forma v troubě

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 11:37 am    Předmět: Citovat

A-do, super, cukroví je opravdu nádherný už si beru inspiraci na vánoční zdobení klanim se potlesk

Kdo nic nedělá, nic nepokazí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 11:55 am    Předmět: Citovat

Holky díky. A to ještě nevíte, že ty čtverečky a čtyřlístky jsem vlastně nestihla nazdobit. Ty bílé čtverečky s růžovým "lívancem" a lístečkama mi na místě dodělávala dcera, na ty růžové čtverečky mi vyfrkla lístek a čtyřlístky se prodaly i tak.

Světluško jo, nejdřív půlkou do bílé, pak do oranžové a pak projet párátkem. Ale s těma polevama se pracuje špatně, jsou moc husté a neudělají tak rovnou plochu. A taky nezaschnou úplně, pořád jakoby lepí a je na nich znát každé sáhnutí. Manžel mi říkal, že ta oranžová vypadá jedovatě a že by si ji nekoupil.
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2009 9:53 pm    Předmět: Citovat

Teda A-duš shock
Tak to je fakt paráda,při tom všem fofruto máš tak krásně nazdobený a jeden kousek jak druhý.A jak to máš pěkně barevný. potlesk
No,tak se mi do zdobení cukroví nějak nechce.To budu mít takoví šedivý-teda jen hnědý a bílý Rolling Eyes

Jseš moc velká šikula a doufám,že příští rok pojedeš ve velkým jako světluš.Ty to zvládneš!!!!! Wink
lendulaa
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ado máš to krásný , šikuklááááááááááá

prosim tě co to je za polevu , to barevný ??, obarvená čokoláda ??

Lendulaa
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 6:10 pm    Předmět: Citovat

Lendulko né, to jsou barevné polevy od Malátků. Jsem ještě chtěla zelenou, ale asi momentálně neměli. Marně se snažím obarvit čokoládu, to se mi v ní vždycky udělají barevné puntíčky.
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 1:11 pm    Předmět: Citovat

Nugetová kolečka a vaflová srdíčka.

našlehaný krém

PříspěvekZaslal: ne prosinec 20, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

Tak posílám moje dílo - loni bylo 20 druhů. Letos mě to fakt moc nebralo - tak jen to nejoblíbenější v naší rodině Laughing
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 8:21 am    Předmět: Citovat

Holky,máte moc krásný cukrovíčko.Tak to já sem to svoje ani dát nemůžu,abych vám to nekazila. Rolling Eyes Very Happy
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 12:17 pm    Předmět: Citovat

Neblázni Černavko jen nám ho sem dej jsme zvědavý.
Beruno,A-terko máte nádherný cukroví.

Tady je komplet moje letošní a koukám,že jsem tam zapoměla dát ořechy.

Moderátor

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

připraveno k expedici

Petrinda
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 9:41 pm    Předmět: Citovat

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeňule
Anonymní

PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2009 1:09 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si do teď myslela, že moje cukroví ujde, teď už si to ani nemyslím, to ho snad nebudu zítra ani fotit
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Vánoce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Strana 1 z 15

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: