Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PLECHY NA FRGÁLE

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonym
Anonymní

PříspěvekZaslal: so únor 06, 2010 7:18 pm    Předmět: PLECHY NA FRGÁLE Citovat

Někdy si někdo stěžoval na plechy nakioláče FRGÁLE,že je udělal pan Filip mizerný,že byli ostrý hrana a nevím co ještě ,tuším že nepekli taky,tak vám sem vkládám foto plechu co jsem si nechala poslat od jedné která je nabízela na artmamě,stojej 80 kč a jsou krásně kraje vytvarovaný,vůbec neřežou,měla jsem jen trochu jako otlak mezi palcem a ukazovákem když jsem s nimi manipulovala při mytí a pak vymazávání ještě po vypálení,po vypálení ztmavli,zatím nevím jak pečou,nemám ještě recept ,ale až to vyzkouším tak vám písnu jak to peče.Ptala jsem se jí jestli by pán kdyby měl ještě někdo zájem plechy vyrobil,tak mi napsala že ted přez zimu jo,ale od jara už nebude mít pak čas.

Za tři plechy i s poštovným jsem dala něco málo přez 300 kč.

Tak kdyby pak někdo jste ty plechy chtěli ,kdyby dobře pekli,tak vám sem pak vložit mejlovou adresu na tu paní co mi je poslala.

JarmilaMo
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 12:58 pm    Předmět: Plechy na frgále Citovat

Listopadko, to jsem psala já, o tom p. Filipovi, od něj je nebrat! Ten co máš na obrázku, už mám taky, od stejného zdroje. Pečou perfektně, naprostá spokojenost. To je dobře že po vypálení zčernaly, tak to má být. Receptů je na netu dost, zadej si do vyhledávače. Důležité je při postupu kvalitního těsta máslo s cukrem a postupně potom se žloutky třít, napěnit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonym
Anonymní

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 3:18 pm    Předmět: Citovat

Jarmi a mě to udělalo na plechu po vypálení takovou jako barevnou duhu,máš to taky?Já je vypalovala tedy všechny tři najednou v toubě a nechala je asi o 5 minut tam dýl,tak nevím jestli to není tím.
JarmilaMo
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st únor 10, 2010 4:41 pm    Předmět: Plechy na frgále Citovat

Mám to taky, barvu změnily, a ještě určitě i změní, a dokonce nebude vadit i kdyby na nich byla trošku rez, časem dostanou tu pravou patinu. Prostě by měly být uskladněné trošku mastné, takový film, rozhodně je nemýt ve vodě, ale jen vytírat mastným papírovým ubrouskem a případné připečené zbytky odstraňuji štětcem namočeným v tuku nebo sádle.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Nákupy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: