Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jedle barvy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 10:52 am    Předmět: Jedle barvy Citovat

Chtela jsem se zeptat-kde normalne kupujete v Cesku jedle barvy na dorty?A jaka je jejich cena.Ja je do ted kupovala v cizine-dokonce i v Anglii na velice zname webove strance,ale je to fakt hruza kolik za to chteji!!!! Evil or Very Mad Nehlede na to ze je tam i prepocet meny a postovne!!Da se rict ze postovne je skoro tak velke jako cena celeho baliku!!! Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 11:18 am    Předmět: Citovat

Soňo mrkni se do sekce nákupy tam je několik odkazů na int. obchody s pomůckama a s barvama. Barvy jsou tak v průměru kolem 70,- kč za jednu.
Moderátor

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 11:19 am    Předmět: Citovat

Soňo, v NÁKUPY najdeš několik obchodů, kde se dají barvy nakoupit...třeba Malátkovi, nebo paní Suková v Nýřanech, nebo Fiala Praha, nebo Gostol.....projdi si to tam
krtek
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 3:47 pm    Předmět: Citovat

Teď má Fiala v Praze gelové barvy ve dvou velikostech za 32,- menší a za 41,- větší (bez DPH)
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Diky moc vsem.Tak jak jsem se docetla-stoji stejne u vas jako u nas!! shock V Anglii teda stoji taky stejne,ale s prepoctem meny a s postovnim-na konec to vyjde 3x tolik!!!Ale tady(v Italii) ja davam za ty gelovè 2eu s dph...takze to vyjde fakt na stejno.Ale nemaji treba perletove barvy...Decora ma vsechny zakladni barvy a pak se musi namichat-kdezto v Anglii jsem mohla objednat ruzne odstiny....skoda.Ale jestli jsem dobre rozumela-tak vy objednavate jen pres net...moje jedina vyhoda je ta-ze ty zakladni prodavaji v obchode zhruba 15 km od nas. Smile
krtek
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 1:00 am    Předmět: Citovat

Nemusíš objednávat přes net, když to máš blíže do prodejny, které jsou v Praze, Brně atd.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 1:08 am    Předmět: Citovat

Krtku, Soňa píše, že žije v Itálii Wink
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 11:25 am    Předmět: Citovat

ihihi Smile jedine kdyz pristanu na letisti...ze bych se koukla po okoli...ale s dvema neposedama-bych neryskovala Wink takze zustane net...V cesku si je muzu nechat poslat k nasim.A jeste kdyz uz se teda ptam-ja jsem nikdy zadnou potahovku nekoupila-delam si je vsechny sama...podle vas je velkej rozdil mezi tema kupovanyma a delanyma doma?Vy je vice kupujete a nebo vyrabite?(jsem zvedava jak opice Rolling Eyes ) Very Happy
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:23 pm    Předmět: Citovat

hmmmm....myslim ze musim jit hledat co je to marcoš Rolling Eyes Kdezto icing si nedelate-ten kupujete ze jo?Jinak jsem zapomela ze predposledni dort jsem delala -teda jen ruze -z gumpast.Nevim jestli vam to neco rika-ja to znam jen pod timto nazvem-jsou z toho nadherne veci-ale hrozne spatne se s tou hmotou pracuje-schne pod rukama Evil or Very Mad Potahovku pouzivam bud z mmf(MarshmallowFondant-nevim jestli je to spravne napsane-ale v posledni dobe je tady nemuzu sehnat!Maji bud jen tribarevne nebo modrobile....)A kdyz potrebuju bilou-tak ji delam z cukrove medove hmoty-ale med musi byt pruhledny-jinak potah nebude bilej.Ah...jesli pisu vic prazsky,tak to proto ze posledni roky jsem stravila ve Varech-kde dodnes zije moje rodina Wink
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:27 pm    Předmět: Citovat

Soňo, ty dvoubarevné bonbony se dají rozstřihnout abys měla jen bílou
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:29 pm    Předmět: Citovat

na různé "marcoše" jsou recepty tady
http://www.cakes.cz/viewtopic.php?t=59&start=0
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:36 pm    Předmět: Citovat

Milu napsal:
Soňo, ty dvoubarevné bonbony se dají rozstřihnout abys měla jen bílou

Pokud se mi podarilo sehnat ty ruzovo bile-tak jsem to delala...ale ty modrobile jsou male hlavicky smoulù a nevim co s modrou...snad jsem ji nikdy nepouzila.Az pojedu do ceska-tak se podivam jeslti se daji sehnat jen bile.Proto pouzivam medovy potah-chutove je dobrej(alespon deti jsou o tom presvedcene Smile )Kouknu na toho marcose....
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:39 pm    Předmět: Citovat

Milu napsal:
na různé "marcoše" jsou recepty tady
http://www.cakes.cz/viewtopic.php?t=59&start=0

hahah...ted mi to doslo-ze marcose jsou marcipanove potahy Laughing Ty jsem jeste nezkousela...
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: po březen 29, 2010 7:19 pm    Předmět: Citovat

Sono, zkoušelas americké bonbony? Jsou bílé. Dělám z nich. Kupovala jsem v německu v rosmanovi za 1,- ?.
http://www.otiskyprstu.ic.cz/obrazkyII_soubory/MMF_BON.jpg
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 2:55 pm    Předmět: Citovat

Galbovka napsal:
Sono, zkoušelas americké bonbony? Jsou bílé. Dělám z nich. Kupovala jsem v německu v rosmanovi za 1,- ?.
http://www.otiskyprstu.ic.cz/obrazkyII_soubory/MMF_BON.jpg

Zatim delam bud z cukrove hmoty,nebo marshmalow bonbonu(od Hariba).S hmotama neni problem-ale nevim kde hledate ty nadherne barvy.Ja jich mam par z Anglie-ale stoji silene a pak-ja hledam berevne pasty-ne gely.Gely tady kupuju za 2eu-zakladni barvy-ale nemaji ty patelove tony a navic se brzy kazi-musim je mit v lednici!! shock Nevim jak se jmenujou anglicky-ale neco jako-concetrat colour paste......
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: út duben 06, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

Co zkusit objednat barvy u Wiltona.
http://www.wilton.com/store/site/department.cfm?id=3E305008-475A-BAC0-50998F2253BBBC1F&fid=7816D930-475A-BAC0-5CB6ADF25218B917
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sona Sturalova
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: so duben 10, 2010 9:54 pm    Předmět: Citovat

Nekdo ma zkusenosti s objednavkou z techto stranek?Kolik si berou za poslani,v jake mene chteji platit,jak dlouho to trva a hlavne jestli je to seriozni adresa...?
Ja znam par stranek i tady u nas,a rozhoduju se kde barvy zakoupit,protoze v te Anglii je to fakt drahe...
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: po duben 12, 2010 1:42 am    Předmět: Citovat

Já teda ne. Ale ty jsi psala, že máš možnost si objednat sem k někomu na českou adresu, ne? Tak zkus objednat jako holky, třeba od Malátků nebo u Fialy nebo tak.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: