Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sada na třípatrový dort

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JančaK
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 1:17 am    Předmět: Sada na třípatrový dort Citovat

Prosím o radu. Potřebuji vyrobit třípatrový dort a je mi jasné, že by sám sebe neunesl a proto potřebuji poradit nějaký fígl, či stojan ( jestli lze vyrobit a když ano, tak jak a z čeho) a nebo kde levně koupit ( budu ho potřebovat pravděpodobně jen jednou). A nebo alespoň něco jako třípatrový podnos na dort ( přízemí a první patro by bylo na minidortíčky a vrch by byl na normální kulatý menší dortík). Moc děkuji za ochotu porait.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Galbovka
umělecký dort

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 1:53 am    Předmět: Citovat

Jančo, já si myslím, že samotný dort o třech patrech se krásně unese sám.
Jestli myslíš patrový tác, tak ten zřejmě jen tak sama neuděláš, bude lepší ho koupit. U Fialy mají jednorázové se sloupkama.
Snad holky ještě poradí víc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fel
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 7:51 am    Předmět: Citovat

Janči třípatrák jsem nikdy nevystužovala ani nedávala na stojan. Pořádnou podložku a nechat ztuhnout zatížené. Levněji tě to vyjde, když koupíš zvlášť plata a sloupy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 10:44 am    Předmět: Citovat

Jančo, tady není ta cena tak hrozná http://www.fialapraha.cz/eshop/cukrarske_pomucky/tacy_stojany_znaceni_kleste/stojany_dortove_plast

prodávají se i jednorázové stojany
http://www.polmarkus.cz/Vybaveni-pekaren-a-cukraren/Stojanky-na-dorty-a-zakusky/

nebo můžeš zkusit vyrobit http://www.cakes.cz/viewtopic.php?t=143&postdays=0&postorder=asc&start=40

Naposledy upravil Milu dne pá únor 25, 2011 11:03 am, celkově upraveno 2 krát.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 10:49 am    Předmět: Citovat

Zdeni a fel - když to mají být minidortíky, tak není možné aby byly naskládané na sobě...musí být na stojanu Wink

Zdeni, ty jednorázové nemá Fiala, ale Polmarkus
fel
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 12:32 pm    Předmět: Citovat

Milu aha, já to asi blbě pochopila, myslela jsem, že minidortíky jsou jako varianta B Smile
JančaK
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 9:54 pm    Předmět: Citovat

Jojo, jelikož si budu dělat dort sama, tak se ještě rozhodnu zda bude dort + minidortíky a nebo rovnou třípatrák. Radši bych ten dort + dortíčky. Taky mě napadlo nechat si naříznout silný sklo a vyrobit to. No asi se budu snažit vyrobit něco jako Milu ( díky za tip). Jsem celá nervózní. Děkuji všem za radu a kdyby vás ještě cokoli napadlo, tak prosím písněte. Svatba je až v červenci, takže poměrně dost času na výrobu a na přemýšlení, ale znáte to, jistota je jistota a tak bych už ráda měla zase mějakou věcičku z krku. Ještě zkusím nějakou cukrárnu, třeba za zálohu půjčí.
Abeceda
hotový dort

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 11:19 pm    Předmět: Citovat

Jančo já jsem si nechala sklo uříznout na takový stojan a jen dvě patra (třetí - to nejmenší - mi velikostně vyhovovalo) stály přes 400 korun. Chtěla jsem silnější sklo, abych nemusela trnout hrůzou při manipulaci, že rupne. Když k tomu připočítáš práci s tím, jak to spojit a udržet, tak si myslím, že se to nevyplatí.
JančaK
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

Abecedo, tak to je docela mazec ta cena. No asi koupím nějaký to plato a prostě ho budu mít doma a využijem třeba při nějakejch těch narozkách ( nemusej tam být jen dorty, že? Může být třeba i dort a ovoce).
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Hledám, sháním ... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: